Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen valóban működő társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen valóban működő társkeresők vannak?

Figyelt kérdés
Tindert próbáltam, kb 2 év alatt átlag 2naponta végigpörgettem, semmi "match" nem volt. Ekkor elkezdtem gondolkodni, hogy mi van, ha túl szép nőknél próbálkozom, vagyis olyanoknál esetleg akinél amúgy sem lenne esélyem és azért. Kipróbáltam, hogy mindenkit jobbrahúzok. Az eredmény ugyanaz, 0 match. Van olyan hasolnó ismerkedési felület, ahol valóban lehet ismerkedni is? Mert ez eddig csak maximum egy képnézegető alkalmazás. Beszélgetni, megismerni szeretném a párom. :)

2018. márc. 18. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, ha egy nő párkapcsolatot akar, akkor talál is. Aki meg nem akar, az nem keres. Tehát neked felesleges keresned, ha ő akar, majd úgyis megtalál :D
2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!