Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig rossz emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig rossz emberbe szeretünk bele?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy mindig rossz emberbe szeretünk bele? Vagy olyan személye aki sosem lehet a miénk? 19 éves vagyok és van körülöttem pár fiú akik nagyon rendesek és mindent megtennének értem, de hiába próbálkozom, egyik iránt sem érzek semmit...azonban pár hónapja egy buliba megismertem egy fiút aki megcsókolt de sosem írt rám. Nagyon szégyenlős, egyszerű és komoly lány vagyok és ő pont az ellentétem, nagyon menő, öntelt, nagyon gazdag és mindig márkás cuccok a jár ezért nagyon kevésnek érzem magam mellette. Próbáltam elfelejteni de nem megy, mindig szivezi a képeim és mikor meglátom, úgy érzem kell nekem és ezért bármit megtennék. Szerintetek baj ha ennyire nem illünk össze? Vagy talán rám sem nézne mert túl kevés vagyok..

2020. márc. 8. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A te dolgod milyen hülyék után epedezel.
2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd pár pofára esés után elkezdesz komolyan szelektálni. Van aki más kárán, van a aki a sajatjaból tanul. Ce la vie
2020. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

"Nagyon szégyenlős, egyszerű és komoly lány vagyok és ő pont az ellentétem, nagyon menő, öntelt, nagyon gazdag és mindig márkás cuccok a jár" "mikor meglátom, úgy érzem kell nekem és ezért bármit megtennék"


Mondtam én hogy minden nőnek ugyanaz kell, függetlenül attól hogy ő milyen.


"van körülöttem pár fiú akik nagyon rendesek és mindent megtennének értem, de hiába próbálkozom, egyik iránt sem érzek semmit"


Téged nem tudlak sajnálni, a barátzónázott fiúkat viszont igen.


Majd talán ha elég sok ordas nagy pofont kapsz attól a típustól ami után epekedsz benő a fejed lágya. Vagy nem. 10 év múlva ugyanitt találkozunk.

2020. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem mi döntjük el hogy kibe szeretünk bele.
2020. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
"Mondtam én hogy minden nőnek ugyanaz kell, függetlenül attól hogy ő milyen." Egy kérdés szól erről. MINDENNŐOLYAN. Nem unjátok még? Akkor az összes nőnek kezdve az indiai csóritól az ezskimóig mindnek ilyen barátja van? :D Fuck logic.
2020. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt egy kérdés, igen. De nem kell messzire mennünk, akár itt gyakorin, akár külföldi fórumokon, akár a való életben hogy több ezernyi ugyanilyen esetet találjunk.
2020. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert egy ösztönlény vagy, az ösztön, és a látszat vezérel.
2020. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, max elküld, legalább akkor kiábrándulsz belőle. Viszont előbb győzd le a kisebbségi komplexusodat, mert ez taszítóbb az ilyen pasik számára mint maga a tény, hogy nem vagytok egy szinten.
2020. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Barnabas333 ***** válasza:
82%
19éves vagy könyörgöm. Majd ha 40évesen is rossz férfit választasz, akkor sírj.
2020. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne hallgass az első 8 válaszolóra, kérdező. Ők nem élni, csak túlélni szeretnék az életüket. Óvatoskodva, zökkenőmenetesen, szép csendben, öregesen. Csalódások, fájdalmak nélkül. Ők nem tudják, hogy a céljainkat ugyan a realitás talaján állva kell kitűzni, a vágyainkat azonban hagyni kell szárnyalni.
2020. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!