Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor valljak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valljak szerelmet?

Figyelt kérdés

3hete randizom egy csajjal. Eddig nem hittem, hogy van ilyen, de nekem szerelem volt első látásra. Látszik rajta, hogy ő is élvezi a tarsasagom.

A helyzet "különlegessége" az, hogy ő az első olyan nő az életemben aki full idegen volt, mielőtt randizni kezdtünk, és ezt még nem tudom, hogy reagálná le.

Szerintetek várjak még?

Köszi a tippeket :)

24/F



2020. márc. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem várj még, onnantól hogy kimondod máris csökken majd a lelkesedése.
2020. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Vallj szerelmet, de ne támadd le. Ne azt mondd el, hogy mennyire szereted, hanem azt hogy mit szeretsz benne, rajta és ne egyszerre hanem mindig pont a megfelelő időben.

Pl ha felvesz egy ruhát és tetszik neked benne, mondd el neki.

Ha bájosan mosolyog valamin, mondd el neki milyen szép a mosolya, és így tovább.

Így nem tűnik úgy mintha 3 hét után a nyakába szakadna az összes érzelmed, de még is szerelmet vallhatsz neki.

2020. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Masodik, ezek inkabb bókok, amit irtal, azert teljesen más valakinek azt mondani, hogy szeretlek, mint azt hogy szép a szemed, vagy jól áll rajtad a ruha.


A szeretlek szó sokkal erosebb, akar meg is remiszthet, vagy felmerulhet az illetoben, hogy ennek komoly sulya van, hogy erezheti ilyen korán? vagy frusztralhatja a masikat, ha esetleg o meg nem erzi kolcsonosnek az erzest...


Kerdezo, szerintem hallgass a belso megerzesedre, plusz figyeld a lányt, o hogy viszonyul hozzad. Nincs altalanos szabaly...


(mi pl. mar 2 honapja hivatalosan is jartunk, es 4 honapja ismertuk egymast, mikor a ferjem eloszor mondta, hoyg szeretlek. Pont egy szamomra rossz pillanatban - haragudtam rá, es bocsánatkeres kozben - meg is mondtam neki, hogy ezt nem igy kellett volna...

ebbol csak azt akartam kihozni, hogy azert akkora hatalmas jelentosege meg sincs, hogy mikor vallsz szerelmet, mert egy rosszul idozitett helyzetben kimondva is - nem a szavak a lenyeg, hanem az erzesek, a tettek, ahogy egymashoz viszonyultok, a kolcsonos tisztelet, bizalom, megertes, megbecsules, az hogy osszeilletekes egyutt tudtok mukodni...egyszeruen az erzes, hogy minden klappol - felulirja a " szeretlek " szót.


Szóval, ha mar nem birod magadban tartani, akkor akar most is megmondhatod (te ismered magadat annyira, hogy tudd, nem e valtozhat ez az erzes hirtelen, pl. 2-3 het mulva...mert akkor viszont meg korai ilyen szavakkal dobalozni)

2020. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 3 hét után vallott szerelmet a kedvesem. És addigra már "benne is volt a levegőben", ennek ellenére, nagyon meglepett és nagyon jól esett.
2020. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!