Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy nálam 30 évvel idősebb férfiba, akinek felesége van? Hogyan tudnék tovább lépni és elfelejteni?

Figyelt kérdés

Rövid ideig együtt voltunk,megterveztük, hogyan mondja el otthon a dolgokt, hogyn alakítunk ki új életet. Mindig monda, hogy lassítsunk egy kicsit, mert ő ehhez már túl idős, hogy hirtelen kiugorjon a házasságából, de én nem tudtam várni.

A felesége kezdte sejteni a dolgokat, és mikor rákérdezett nálam, én nem hazudtam neki.

Azóta a férfivel megromlott a kapcsolatunk, és természetesen a feleségét választotta, akivel azóta jobb a viszonyuk, mint valaha. Örülök annak, hogy boldog, de közben nagyon fáj, mert szeretem.

Azt érzem ő volt életem szerelme, és még utána is mondogatta, hogy én voltam a mindene, de elrontottam azzal, hogy elmondtam mindent és ezt sosem bocsátja meg.


2020. márc. 18. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Me haragudj de ez nyilvánvaló volt. Ilyen esetekben csak kis százalékban hagyja ott a férfi a feleségét. Nagyon szerelmesnek kell lenni hogy borítson egy életet. És sokszor még akkor se teszik meg ami így van rendjén.

Ne csodálkozz igazából. Előre látható hogy nem hagyja el az asszonyt, csak te megoldottad neki azt a részt hogy neki kelljen azt mondania hogy mégse.

2020. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod is: természetesen a feleségét választotta....

Ezt sejthetted volna. A sors eldöntötte, de hidd el, ha most fáj is, hosszútávon ez a jó Neked is.

30 év borzasztó nagy korkülönbség, nem működött volna a kapcsolatotok.

Meggyőződésem egyébként,hogy bár azt mondta Te rontottad el, ez nem így van, az Ő döntése egyébként is ez lett volna

2020. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esze ágában sem volt otthagyni a nejét, hiszen tudta jól, hogy nem fog a ti kapcsolatotok sokáig működni.
2020. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Csak hülyített. Egy 55 éves férfi soha nem tervez egy 25 éves nővel, csak szexet akar, akor is ha szerelmes.

Nyilván ha ezzel kezdi sose esik le rólad a bugyi.

Aki ilyen korban komolyan gondolja az nem normális.

2020. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit vártál. Amúgy is ez történt volna, csak így most te lehetsz a bűnbak. Tudom, mennyire sz.. r érzés - de ez volt a tanulópénz. Felejtsd el!!!
2020. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!