Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha iszonyúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha iszonyúan szerelmes vagyok a páromba, de egy másik férfiba is?

Figyelt kérdés

Ilyenkor sokan azt mondják, hogy ez azért lehet, mert hogy a jelenlegi kapcsolatodban nem kapsz meg valamit. Ez most tényleg ennek a függvénye?


Lelkiismeretfurdalasom van, mert csak a páromat akarom szeretni. Nem akarom hogy az a másik férfi érdekeljen. És beleorulok a gondolatba, ha esetleg a párom is erezne ilyet más nő felé. Eddig azt hittem, ilyen nem létezhet.. Vagy létezhet, de csak akkor, ha valami nem stimmel a kapcsolatban. De azt nem gondoltam volna, hogy egy tökéletes kapcsolat mellett majd ilyet fogok érezni más iránt. Mi ez az egész?

Hogy kezeljem?

Elvileg ha valaki egy boldog kapcsolatban van, akkor nincs igénye más nőre vagy férfira mert teljesen egymásra vannak hangolodva a párjával. Nem értem mi lehet ez..


2020. márc. 19. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Iszonyúan szerelmes" egyszerre egy emberbe lehet az ember. Te valószínűleg mindkettőben szeretsz valamit,de az nem szerelem.
2020. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, figyelj, nincs tökéletes kapcsolat, az igazi szerelem csak egy érzés, de nem a valóság. Biztos vagyok benne, h a mostani párod nem az ideálod és találsz benne olyat, akár külső, akár belső, ami nem tetszik annyira. Azt meg most megtaláltad másban. Ha a másikkal lennél, abban is meglenne a hiba.

Ez nem gáz, legtöbb embernél így működik, csak van aki foglalkozik vele, érzelmesebb ezen a téren, van aki meg kevésbé.

Azt javaslom, ha jelenlegi pároddal minden rendben, akkor maradj mellette, csak akkor válj meg tőle, ha már kapcsolatotok rossz irányba fordult és helyrehozhatatlan.

menet közben úgyis lesznek még férfiak, akik megtetszenek, lehet h kölcsönös is lesz, örülj neki, h érzelmileg aktív vagy.

2020. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel bárkibe szerelmes lehetne az ember.. Mégis mitől lesz akkor az különlegesebb akivel éppen vagyok?

Az, hogy őt valasztoottam hamarabb?

2020. márc. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!