Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek, hogy valaki, akit nagyon szerettetek letiltott facebookon, de később feloldotta?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és igen.
2020. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
igen.
2020. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Nálam volt olyan hogy szerettem valakit és töröltem mert nem volt viszonzott. 😕

Aztán megbékéltem vele vagy tovább etettem magamat hazugsággal és újra bejelöltem. Legalább így közel van hozzám. Láthatom az arcát, a mosolyát... Őt! 🙂

2020. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt. Én voltam aki tiltott majd oldotta fel
2020. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyoldalú szerelem elég gáz dolog tud lenni, ha nem tudsz tovább lépni belőle.
2020. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. 2x is tiltott egy srác, aztán amikor már harmadjára akart volna játszani az érzéseimmel letiltottam. Miután túljutottam rajta feloldottam. Persze azóta újra ismerősök vagyunk, de egyikünk se keresi a másikat.
2020. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ha nem gond hogy megkérdezem, miért tiltott le?
2020. márc. 21. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
A privát üzenetre a válasz az az, hogy egyszerűen nem akartam tovább beszélni vele, így hogy ne válaszoljon (így nem tud), ez volt a legkézenfekvőbb megoldás. Már nem is emlékszem mikor oldottam fel, de azóta vette a lapot, mert nem nagyon kommunikálunk.
2020. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tavaly év elején tiltott, munkatársak voltunk, levegőnek nézett, ha wgy helyre akartak minket rakni, hisztizett (pasi létére). Ősszel rámirt, megint taliztunk párazor,rengeteget csevegtünk.most megint törölt,nem válaszol ;(((
2020. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát, hogy nagyon szeretett volna, abban kételkedek, de én már tiltottam le és aztán feloldottam a tiltást.

Szerintem az szokott tiltani, aki nagyon szeret (hacsak nem zaklatod, mert akkor nyilván csak meg akar szabadulni a zaklatástól).

Abban bíztam, hogy félreértettem valamit, ezért oldottam fel. De nem értettem félre, így hát ismerősnek nem jelöltem vissza.

Így viszont sajnos simán küldhet üzenetet is.

Végül letiltottam, mert így nem tudok tőle elszakadni. Ismerem magam annyira, hogy tudom, ezt a tiltást már soha többé nem fogom feloldani. Ha térden állva kérne bocsánatot, akkor talán. De az esélyét soha többé nem adom meg annak, hogy utánam nyúljon.

Most az következik, hogy egyik farokról a másik farokra fogok menni. Ha kell, férjhez is megyek. Visszakapja azt, amit velem művelt.

2020. márc. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!