Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek égő, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek égő, ha a férfi alacsonyabb a nőnőél, vagy egy magasak?

Figyelt kérdés

Engem itthon azzal szekálnak,hogy ha magassarkút veszek leeszem a párom fejéről a tejfölt..ezért hagyjam el..

Én így szeretem, ahogy van. "Csak készüljek fel arra,hogy majd a világ kinevet bennünket amikor egymás melleltt megyünk az utcán"- állítják a rokonok.


2020. márc. 22. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatúak a rokonok
2020. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem égő. Az égő, hogy még mindig mennyi nő szereti részletezni, hogy ő mennyire érett és komoly, de nem járna nála alacsonyabb férfival. Azon meg kiakadnak, ha egy férfinak mondjuk a mellmérettel szemben vannak hasonló elvárásai.
2020. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem amikor egy pasi azt mondja hogy "velem egymagas a csaj" az hazudik.

De ha leveszik a cipöjüket már láthatod a centiket..

2020. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont egy magasak vagyunk. Nem zavar, hogy nem magasabb a férjem.
2020. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Akár égő, akár nem, engem nem érdekel, én akkor is szeretem a velem egymagas párom és lazán eltipegek az oldalán magassarkúban is.
2020. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az exemmel pont egymagasak voltunk. Nem zavart. Soha nem szerettem a magasabb cipőket, így ezzel nem volt gond :)

Mindig a jó magas pasik vonzottak, aztán vele megtört a jég, rájöttem, hogy a külső nem minden :)

2020. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól tudom minden cipő magasit

sportcipö 2centi

magasitott cipök 3 centi felett..ki tudja ki melyiket használja.

2020. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,az én cipőm 2centis szóval ez nem számít magasnak a barátom 180 centi szóval hozzám közel van így is. Nincs szükségem 12centis cipőkre mert elég rondák is és elég morbid.

Bárhova megyek mindig spotrcipő van rajtam,ha randizok akkor magassarkú.

Nekem senki ne mondja meg mi legyen rajtam csak azért mert ő kisebb. ennyi..

2020. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azta, a nok nagyon ravannak kattanva erre a cm dologra...sarok, alkati magassag, es persze amit a nadragunkba hordunk...De a boldogsagot nem cm ek dontik el.

A kerdesre a valasz ez hatarozottan primitiv dolog a rokonaidtol.

A nacik szelektaltak az embereket borszin, magassag es sok orultseg szerint.

Szerintem nem lenne helyes az olyan eszmet kovetni es azt sem aki azt az eszmet koveti.

2020. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!