Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Előfordulhat, hogy ellöktök magatoktól egy nőt akit szerettek, mert nem érzitek "elég jónak" magatokat, pl. alacsonyabb iskolai végzettség, nem túl menő állás miatt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 02:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki hajlandó velem összejönni annak igenis elég jó vagyok.
2014. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, szinte minden esetben.
2014. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 WheneverYouWant ***** válasza:
Nehéz is lenne ilyen nőt találni. Szóba sem jöhet ilyesmi.
2014. máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jaguar_Warrior! Ezek szerint te minden nőről lemondtál eddig, akit szerettél vagy tetszett, mert nem érezted elég jónak magad hozzá? Ne már...
2014. máj. 15. 02:14
 5/28 A kérdező kommentje:
WheneverYouWant! Nem egészen értem :) Mert senkinek nincs magasabb iskolai végzettsége nálad, így érted?
2014. máj. 15. 02:15
 6/28 anonim ***** válasza:
Doktorid van?:D
2014. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem? Dehogy :D Csak egyetemi végzettségem. Miért?
2014. máj. 15. 02:20
 8/28 anonim ***** válasza:
Mert nekem is egyetemi, dugunk?:DDDDDDD
2014. máj. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele,hogy akihez képest csórónak,igénytelennek,kevésnek tűnök külsőre,azokkal inkább nem foglalkozom,hisz úgysem engem akar.

Az a tipikus minden nyáron külföldön napozik a tengerparton,hetente veszi a tonnányi új ruhát,modell alkatú,túlságosan igényes típus.Egyáltalán nem kéne ilyen lány,hiába szép,és hiába szeretne velem kapcsolatot,nemet mondanék,mert egy semmi vagyok hozzá képest.A belső értékeim úgysem látszanak.

2014. máj. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem :P Pont azért, mert mi okosak vagyunk :D
2014. máj. 15. 02:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!