Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha bejönnek a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha bejönnek a nálam alacsonyabb pasik?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és valamiért teljesen odavagyok az alacsonyabb srácokért.Leginkább azért,mert ők(akikkel eddig találkoztam)valahogy mindig nagyon szimpatikusak,helyesek,viccesek és cukik:D.Viszont minden csaj a magasabb srácokra bukik.Ez "normális" vagy csak valami öcsi komplexus :D?

2017. szept. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Önreklámozó alacsonypasi vagy.
2017. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem baj, egyéni szuverén jogod ki jön be és ki nem bár ebből a pixisből is kiestem a 173 centinnel. :D
2017. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha neked nem baj, akkor nekem még úgysem!

Egészségedre!

(Legalább nem hajtasz az én 187 cm-es páromra!:D )

2017. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok annyit mondok. Vannak akiknek nem számít hogy magasabb vagy alacsonyabb, vagy egy magas párjuk van, ember jön be nekik, ez teljesen egyénfüggő. Igaz ez szokatlan mert alacsony szűk 170 centimmel én szinte kisebbséginek érzem magam a korosztályomba mert szinte minden lány/nő magasabb mint én, főleg a nálam jóval fiatalabb tízen évesek. Az hogy ilyen a genetikám erről nem tehetek, csak sokszor érzem hogy lenéznek. de hát ez van, kinek mi jön be ugye :)
2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ritka, de semmi baj sincs vele. Van akiknek az izmos van akinek a duci tetszik, van akinek az alacsony lány tetszik, van akiknek a magas lány tetszik, minden lánynak a magas fiúk tetszenek, neked meg az alacsonyak. Ízlés kérdése, ezen ne agyalj.
2017. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És amúgy az alacsonyabb pasiknak van valami komplexusuk ha magas lánnyal vannak?
2017. szept. 12. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő, nem általánosítható. Van olyan férfi, akit ez egyáltalán nem zavar, de van aki nem tudja kezelni, kevesebbnek érzi magát. A nők ebből a szempontból sokkal felszínesebbek, majdnem mindnek akadály, ha alacsonyabb a férfi.

Komplexusos sráccal viszont ne kezdj, mert csak rossz vége lehet, frusztráció, féltékenység, állandó bizonyítani akarás, stb.

Ha viszont egészséges önbecsülése van, nem zavarja a magasság különbség, akkor hajrá, működni fog.

2017. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!