Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A hetek alatt kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetek alatt kialakult szimpátia, vagy talán szerelem kezdete, egy szempillantása alatt el is múlhat?

Figyelt kérdés
Csak néhányszor találkozol vkivel, aztán nagyon jól érzed magad vele, de tudod, h utolsó találkozó után hetekig nem találkoztok, tartjátok a kapcsolatot egész sokáig, aztán a tali előtt egy összeveszés miatt ez ilyen könnyen el is múlik? Én csak értetlenül állok az egész előtt! XD

2020. márc. 22. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?:D
2020. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a másiknak nem volt akkora cucc ez. Meg az is, hogy a veszekedés, vagy más kiárándította, vagy épp kapóra jött erre fogni. Ki tudja. Van ez így.
2020. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez annyira rossz. Nem én akartam kezdettől fogva az egészet. Amikor nagy volt a nyomás rajtam akk megkérdeztem, h ezt így lehet e folytatni. Határozottan állította h igen, azóta meg.... Elkezdett hisztizni. Meg olyat mondott h kimondtam a legmélyebb gondolatát. Hülye létemre még én írtam rá ma.
2020. márc. 22. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet ábrándulni, igen. Pár hetes ismertség még nem sok. Lehetett egy olyan húzásod, ami miatt teljesen elment a kedve.
2020. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen volt.... megkértem, h utazzon el hozzám..... túl sokat kér az ember a mai világban....
2020. márc. 24. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a stílus, ahogy kérted, az nem tetszett neki. Vagy szerinte egyszerűen a férfinek kéne áldozatot hozni, s megsértetted ezzel nőiességét. Sajnos nem tudjuk a részleteket. Bármi lejátszódhatott a fejében. De az is megeshet, hogy amúgy is bizonytalan volt, és ez egy jó alkalom lett az eltávolodásra.

Próbáltad vele megbeszélni? Nem fejtette ki pontosan, hogy mi a gond?

2020. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A "nyűgösségre" hivatkozva sokszor csak annyit kaptam, h nincs jó napja. Nekem se volt sokszor. Aztán olyanokat vágott a fejemhez, h engem nem is érdekel annyira. Dehogy lehetett megbeszélni, utolsó telefonnál nem is volt hajlandó beszélni, az üzenetemet meg se nézte. Annyit kértem tőle, h akk inkább ne beszéljen ki ezek után. Ismerem. A "barátait" is kibeszélte nekem 2 hét után, jobb ez így.
2020. márc. 26. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján ne is bándd, hogy így alakult.:) Lesz jobb!
2020. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak tudod az ember, mindig abban bízik, h a megfelelő emberrel tölti az idejét :) és köszönöm a válaszokat
2020. márc. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!