Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordúlt már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordúlt már veletek, hogy egy férfi ennyire megtetszett csupán az intelligenciája, és személyisége alapján?

Figyelt kérdés
Három éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, és úgy érzem, hogy beleszerettem egy kollégába, aki alig 3hónapja dolgozik nálunk. Elsőre nem volt szimpatikus, átlag magas, vékony, kB átlagos külső. Viszont annyira intelligens, és határozott, hogy teljesen le vett a lábamról. Minden műszaki dologhoz ért a gépészettől a számítastechinikáig. Ahhoz képest hogy kocka, tiszteletet parancsoló a kisugárzása. A régi kollégáknál szokás, hogy az újoncokat szivatják, és ugráltatják, de őt nem, mindenki tiszteli, a szakértelme miatt. Sokáig azthittem, hogy max 20 éves lehet, de nemrég megtudtam, hogy 29. Még így is egy évvel fiatalabb nálam, nemtudom, hogy milyen formán próbálják kapcsolatot teremteni vele, mert csak köszönő viszonyban vagyunk.

2020. márc. 3. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy többnyire az intelligenciája miatt, igen.. De azért ha full igényetelen lenne és nem tudna szociális helyzetekben viselkedni, akkor nem jönne be.

Akkor egy tanács: nála szerintem figyelj a helyesírásra.

2020. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is előfordult már többször, hogy elsőre nem tetszett a férfi külsőre, de aztán ahogy megismertem, egyre jobban megkedveltem és utána már nem is érdekelt, hogy hogy néz ki.
2020. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Amúgy légy vele kedves, mosolygós, akár meginvitálhatod egy közös kávéra is. Abban még nincs semmi, de mégis biztatás.
2020. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!