Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Izmos pasi dagi lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos pasi dagi lánnyal? Ilyen van?

Figyelt kérdés
Nyáron lementünk a balcsira a barátnőimmel és nagyon stíröltünk egy fiút akinek tökéletesen kidolgozott szálkás izmos teste volt kockás hassal meg mindennel plusz mellé még jóképű is volt bár kicsit elálltak a fülei szóval nem volt tökéletes de közel volt hozzá nagyon. Na szóval már beszéltük hogy odamegyünk hozzá hátha meghív minket valamire aztán tudunk dumcsizni,de egyszercsak odament hozzá egy "csaj". Úgy képzeljézek el hogy a bugyi felhúzva a köldökéig, az úszógumik lógtak neki a hájas hasán, a karja vastagabb volt mint a kigyúrt srácé. A combja 3x olyan vastag volt mint a srácé. Ránézésre simán volt vagy 110kg a csaj. Nem is volt semmi nőies formája szóval ha nincs rajta melltartó azt mondom rá hogy csávó. Ráadásul ahogy néztük őket akkor úgy tűnt mintha szőrös lett volna a csajnak a hónalja. Amikor beleült a srácnak az ölébe akkor a fiúnak nem volt őszinte a mosolya. Tényleg ahogy összeért az az izmos test azzal a rengeteg hájjal az egyszerűen undorító volt. Nem gondoltam hogy létezik ilyen párkapcsolat,de a fiú elkezdte naptejjel kenni a barátnőjét és eléggé végighúzta a kezét a lány fenekén szóval biztos hogy együtt voltak. Az ilyen fiú nem lát?Annyira szürreális volt hogy az izmos, eres kezét húzta azon a fenéken amin remegett közbe a háj. Ezek le is fekszenek amúgy egymással?Mit tudnak ezek a dagi csajok hogy megfogják maguknak a jó pasikat? Ha az én fenekemet kenegetné egy ilyen pasi... Ráadásul a csajszi nem is nézett ki 16-nál többnek a srác meg már biztos hogy 25 körül lehetett de nehéz ezt így megállapítani.
2020. márc. 22. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
személyiséget nem lehet szeretni? :)
2020. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De lehet sőt.. viszont az alapvető vonzalomnak is meg kell lennie szerintem amit itt kétlek hogy megvan
2020. márc. 22. 22:17
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy nem dugott meg titeket, el is morzsoltam egy könnycseppet.
2020. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

A külső nem minden!

Milyen ügyi vagy hogy ránézésre már mindent tudsz róluk.

2020. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Angliaban ez mindennapos. Ugyan altalaban a koverseg az alsobb osztalyoknal van, de ott nagyon, a tobbi ember pedig lovagol, teniszezik, gyonyoru.

De. Nagyon megszokott latvany jokepu, helyes izmos, vekony fiu nagyon kover lannyal. Es ok tudjak, miert. Senkinek sincs semmi koze hozza.

Azert annyit, hogy itt a kover lanyok mind Adele, minimum. Nagyon szepbarcu, valodi szoke jololtozott, jol sminkelt lanyok.

De amugy is. Savanyu a szolo. En vekony izmos melles oreglany vagyok, de gonoszkodni nem er.

2020. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez a 110 kiló túlzás egy kicsit de sztem olyan 80-90 között lehetett. Én is voltam duci de lefogytam mert volt bennem akarat hogy menjek sportolni. Meg én azért nem ennyire voltam kövér.
2020. márc. 22. 22:29
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fú mennyi sértettség és féltékenység szorult ebbe a kérdésbe😂😂😂😂 Gondolom neked fele ilyen jó pasik se udvarolnak máskülömben miért akadnál ki ennyire fél évvel később🤔
2020. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez a csaj és a srác dolga.

Hiába játszod itt a sértődött hercegnőt!

Hoppon maradtál!

A külső nem minden! 😊😊😊

2020. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Téged miért érdekel ki kivel miért van együtt?

Ha valaki vékony az még nem minden.

Van sok tulajdonság még azon kivül.

Tényleg savanyú a szőlő!

2020. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen duci tinit én is bevállalnék. De van egy olyan csodaszép arcú duci évfolyamtársam hogy majd meghalok ha véletlenül rámnéz...
2020. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!