Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy egy magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy egy magára igényes, edzőterembe járó pasi egy elég dagi lánnyal van, amikor jobban kinéző csajokat is megkaphatna? Most ezt nem gonoszságból mondom, nem szeretnék senkit megbántani. Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 14:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Őt szereti.
2020. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2020. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én sem értem.

Több szép testű, jóképű, fiú ismerősöm is kövérkés, előnytelen külsejű (arcra is) lányt választott.

És nem, nem a szerelem miatt. Azért tudom biztosan mert előtte mindig jól kibeszélték a baráti körünkkel, hogy nem tetszik nekik az adott lány.

Talán az ilyen lányokra mindig lehet számítani mindenben és ez volt a fő szempont.

2020. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Mondok egy ujdonsagot; nem minden a kulso
2020. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt lehet, hogy neki ez a zsánere, vannak férfiak, akiknek a ducibb nők tetszenek. De az is lehet, hogy egyszerűen annyira szereti a személyiségét, hogy a külső másodlagos. Erre csak ő tud válaszolni.
2020. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Őt szereti. Nekem sem kellet soha az az alkatú, akiket itt 10/10-nek mondanak. A teltebbek vonzanak nagyon. Ez teljesen független attól, hogy én hogyan nézek ki.
2020. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

1. Lehet hozzá vonzódik(ritka eset)

2. Abba szám jutott eszembe: Money,money, money.

Van az a pénz,lehet a csaj megkapja a minőségi palit,a pali meg a pénzt.


3. Nincs önbizalma

2020. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Miért, csak. Szereti, a duci csajok jönnek be neki, fantasztikus szelídsége van.
2020. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

1. Mindenkinek más az esete. Sehol nincs előírva, hogy csak ugyanolyan BMI-vel és testzsír százalékkal rendelkező párja lehet az embernek.

2. Nem csak a külső számít.

2020. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én azt értem, hogy nem minden a külső és nem is ezért kérdezem.

Csak általában azt szokták mondani az ilyen "gyúrósok", hogy számukra az, aki duci hanyag magára.

Legalábbis én mindig ezt hallom tőlük.

Sőt, nem csak tőlük.

2020. jan. 8. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!