Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy helyes, jóképű pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy helyes, jóképű pasit látok egy átlagos, nem túl szép lánnyal, mit gondoltok először?

Figyelt kérdés

Adott egy jó megjelenésű normál pasi, egy csinos de nem túl szép(arcra nem szép, de teste átlagos, sportos) lánnyal, mi jut eszetekbe, mi fogalmazódik meg bennetek a pasiról, és a kapcsolatukról elsőre?

Gáz ha egy jóképű férfi egy nem szép nővel van együtt?



2019. febr. 24. 07:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen aki egyáltalán nem szokott ilyeneken gondolkozni? Totálisan az ő dolguk, hogy miért vannak együtt és nem gondolok semmit sem.
2019. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Rengeteg ilyen párost látok, fordított felállást ritkán. Azt gondolom, amit a helyzet mutat: A férfiaknak kevésbé számít a külső, kevésbé felszínesek.
2019. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem gondolok semmit. A szépség relatív. Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.
2019. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ui. Nemcsak a külső hanem a belső is számít.
2019. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem érdekel. Max szimpatikus, hogy nem felszínes a pasi annyira.
2019. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem vettem ilyesmit észre. Talán mert nem érdekel. Mindenki azzal boldog akivel akar. A boldogság nem attól függ a külső szemlélők hogyan látják, gondolják.

Ez olyan dolog, a média szerint, a párom egy alig átlag szürke kisegér. Én viszont 10 média sztárra sem cserélném el, mert nekem ő a tökéletes. Egyáltalán nem érdekel, más mit gondol, mit lát.

2019. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Nem nézegetem a vadidegen párokat, és nem osztályozom őket, hogy ki mennyire néz ki jól.

Viszont arról meg van a vélémenyem, aki kiír ilyen kérdést. Szánalmas.

2019. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Nyilvan a csaj olyan beteg dolgokat muvelhet az agyban, amire te kerdezo, meg almaidban se gondolsz.
2019. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy biztos szeretik egymást. Inkább akkor gondolkodok el ilyesmin, ha egy tök jó természetű pasi egy hárpiával van együtt.
2019. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Azt hogy a biztos punci miatt tartja maga mellett max néhány hónapig. Velem is volt már ilyen. Nálam egy-két szinttel kevésbď vonzó (de még rendben levő, dugható) lány belém volt zúgva, épp nem akartam sok időt csajozással foglalkozni, mert más dolgok voltak fontosabbak, ezért befogadtam barátnőnek néhány hónapra, hogy az életem szex része miatt ne fájjon a fejem
2019. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!