Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak másképp, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp, ha mindig a barátnőim kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.

Életemben szinte mindig az volt, hogy a barátnőim tetszettek az aktuális kiszemeltemnek(sőt, a volt páromnak is az akkori legjobb barátnőm tetszett, amit igyekezett előttem titkolni, de vége is lett a kapcsolatunknak).


Aztán megismerkedtem egy sráccal, aki eleinte szintén a barátnőmre nyomult, majd utána akart nálam próbálkozni, de ezek után nem engedtem.


Most a következő a helyzet: mivel nem nagyon megy ki senki sehova, így egyetemen online szoktunk kommunikálni kamerán. A társaságunkban van egy fiú, akiért oda vagyok, iszonyatosan művelt, okos, humoros. Nem az a szépfiú, de nagyon intelligens. Nos, a társaságban 5-en vagyunk, és így online kamerán beszélünk. Természetesen teljesen rákattant a legjobb barátnőmre, csak őt kérdezgeti, csak vele vihorászik, ln ha szólok valamit leráz. És ez mondom, mindig így van.


Nem tartom magamat csúnyának, vékony vagyok, sportos(edzek), olvasott vagyok, és csinosan járok(tudom, szokásos szöveg, de tényleg ez a helyzet). Sminkelek, imádom a magassarkút, többnyire szoknyákban járok. Édesapám párjával nagyon jóban vagyok, ő sem érti, mi a baj. Kérdeztem fiúkat, lányokat, azt mondják, semmi.


Ilyenkor hogy lehet változtatni? Jártam pszichológushoz is, bár más miatt, de szóba került ez a téma, és ő sem látott problémát. ANnyit mondott, hogy nagyon alkalmazkodó vagyok. De van saját véleményem, tehát nem mindig bólogató kiskutya vagyok.


Járt már valaki így? Mit lehet tenni?


2020. márc. 24. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz nagyon mit csinálni, aki a barátnőre cuppan legalább gyorsan megtudod, hogy komolytalan.


Majd lesz a férfi akit nem érdekelnek majd a barátnőid, csak te.


Addig meg amit tudsz tenni, hogy levonod a következtetést, hogy előbb utóbb a barátnőid iránt érdeklődő pasiknak lesz érdekesebb a barátnőidtől is.

2020. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10-es csak azért randizott veled a srác, ráadásul első randi, hogy kihasználjon és a barátnőddel hozzon össze????


Mi van?????


Undorító!


Mit csináltál?

2020. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*Majd lesz a férfi akit nem érdekel majd a barátnőid javítva
2020. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem csináltam, elmeséltem a barátnőmnek, és nem lett második randi. Egyébként egyre "jobb" lett a sztori, mert kiderült, hogy barátnőm kérte meg a fiút, hogy írjon rám és hívjon randira... Tudod, szánalomból, mert hogy átnéznek rajtam a fiúk. :D Kicsit kiakadtam, meg amúgy ez tökre bántó, de végülis csak jót akart, csak nem jött össze, szóval nem haragszom rá, a szándék az jó volt.
2020. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szóval ment a kézi labda oda-vissza dobálása.


Ez nagyon necc, pláne, ha a srác tudta, hogy bejön neked, és ő a randin kért egy következő randit de nem tőled hanem a barátnődtől. Mi van?????


Én nagyot kamilláznék annyira hogy a náthám is gyorsan eliszkolna. :'D


Nem értem hogy a pasik miért ilyen bonyolultan próbálják becserkészni a nőt, miközben tiporják a nő barátnőjének érzéseit.


Neeee!


De olyanról már olvastam, hogy az egyik nő mindig a másik nő aktuálisan tetsző pasit cserkészte be, tehát a nő akinek tetszett el sem jutott ismerkedésig se. Én ilyenkor kíváncsi lennék hogy mit csinálna az a nő, ha a másiknak napi szinten mindig új pasi tetszene. :'D Megnézném a bőség zavarától az arcát. :)És a pillangó röpteit, ahogy próbálja gyorsan elhappolni a napi szinten tetsző ujjat. Ezt nevezik egy idő után kiégésnek. :)

2020. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tényleg semmit nem tudsz amúgy tenni, maximum edzed magad, kiirtani az érzéseket, kiölni az érzéseket, ezt gyakran mondja az ember magának, hogy így jó lesz, de ha nagyon gondolkozok nem túl jó tanács, de lehet segít, de szerintem nincs semmi rossz abban ha érez az ember, de tényes való, hogy bizonyos cselekedetek amit a másik csinál annyira kiábrándítóak tudnak lenni, hogy egy idő után a fájdalom mulasztja el az érzéseket, amugy ha az ember tul sok ilyet tapasztal azért is necc mert utána meg nehezebben fogja olvasni a jelet amikor ott lesz előtte a férfi, akit nem érdekel más csak ő. Szóval biztos egy ideig mufurc arca lesz a férfinak, hogy basszus azok a férfiak akik ezt csinálták a Nővel akit már most szeretne, mit tettek ezzel a Nővel. De mint mindenhez idő kell! Valószínűleg minden ilyet tapasztalt nő mikor már meglát egy bejövő férfit automatikusan törli a képét a memóriájából nehogy megint úgy járjon, hogy...
2020. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a szitu :D Az előző egyetemi félévemben történt, hogy beültünk az egyik előadásunk első órájára és csak úgy random leültem valahová az egyik barátnőmmel, ahol volt hely. Mellettem fiúk ültek, néhányat ismertem közülük, de mindet nem. Majd a következő órára már csökkent a létszám, mindenki megtalálta az ismerőseit, kiválasztotta a helyét (ki közel szeret ülni, ki távol stb.) és mellém ismételten leült az egyik idegen srác. Aztán később is odaült mellém, órák előtt is mindig odajött hozzám, beszélgettünk és először nem foglalkoztam ezzel, mert ilyen gyakran van, nincs benne semmi. Először azt gondoltam, hogy csak nem ismer senkit vagy nincsen jóban másokkal, én valamiért szimpi voltam, biztos tetszik neki az a hely stb., tényleg nem tulajdonítottan neki különösebb figyelmet. Aztán egyre többet beszéltünk, bejelölt Facebookon is, elmentünk együtt enni, megvárt az órák után stb., és akkor ez már feltűnt pár hét után. Nem voltam még szerelmes, de eléggé megkedveltem és valahol azért reménykedtem, tetszett a szituáció. Viszont már picit furcsa volt, hogy egyre többet kérdezgetett a barátnőmről (aki csak az első órán volt ott), hogy ő hol van, miért nem jár órára, mert látta velem többször is azóta, biztos aranyos lány, szívesen megismerné őt is stb. Aztán egyszer összefutottunk így hármasban teljesen "véletlenül" és akkor esett le, hogy konkrétan miről is van szó... Csak vele beszélgetett, csak őt bámulta, én meg kullogtam mögöttük mint valami málhás szamár. Másnap el is mondta nekem a fiú, hogy ő konkrétan csak azért akart engem "megismerni", hogy akkor majd rajtam keresztül eljut a barátnőmhöz is (mert első órán látta és megtetszett neki) és köszöni szépen. Hát nagyon jól esett, nyilván. Viszont inkább nem mondtam semmit, csak totál hülyének éreztem magam. A barátnőmnek viszont abszolút nem tetszett a fiú, nem is kedvelte, így végül vissza is utasította. Ami ezután jött az mondjuk még furcsább: csomó ideig követett minket, "kinyomozta", hogy mikor és hol van óránk és kint ült a terem előtt, váratlanul felbukkant mindenhol, írogatott mindkettőnknek. Aztán mára már feladta. Szóval legalább tudom, hogy azért picit gáz a gyerek és így nem olyan nagy veszteség, de ettől még ugyanolyan hülyének és megalázottnak éreztem magam.

Ez egy szerint elég gáz sztori, ezért szerettem volna elmesélni :) De emellett kb. mindennapos az, hogy engem nem vesznek észre és mindig inkább a barátnőim kellenek a fiúknak. Ha elmegyünk valahová együtt pl. enni/kávézni stb., akkor is mindig ott flörtölgetnek velük a felszolgálok/pultosok, nekem meg már szinte bocsánatot kell kérnem, ha én is rendelni szeretnék. Egyszer voltunk együtt buliban, hát ott szerintem két szót nem tudtunk váltani egymással, mert rögtön megrohanták és én egyedül ücsörögtem. Vagy mikor legutóbb pakoltunk ki a kollégiumból, akkor is egyedül pakoltam le a cuccaimat, míg a barátnőmnek rögtön jött két fiú segíteni. Az ismerőseink 90%-a is full haverként viszonyul hozzám, amivel amúgy nem feltétlenül lenne baj, csak néha olyan mintha nem is tekintenének rám lányként és ez azért elég önbizalomromboló. Például az egyik barátnőmmel van egy közös fiú barátunk, aki mindig mindent megdicsér a barátnőmön (tényleg mindent, a körmét, a haját, a ruháját, mindent), míg rajtam azt sem vette észre, hogy teljesen új hajat vágattam. Vagy ugyanez a fiú engem nem enged előre az ajtómat, de a barátnőmet mindig. Szóval már kezdem megszokni, de tényleg nem tudom mit lehet kezdeni ezzel.

2020. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!