Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém vagy csak egy éjszakát szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel 1,5 hónapja beszélgetek minden nap vagy igazából egész nap, találkoztunk is párszor sétáltunk kézenfogva.Ennél több nem történt. Én még szűz vagyok és nem akarom, hogy csak egy kaland legyek. Ő egyszer amikor találkoztunk azt mondta szerelmes belém. Sokat bókol. De párszor célzott a sexre is és ezért félek.
2020. márc. 26. 19:51
 1/4 Hellmano ***** válasza:
68%

"Hú, de szerelemes vagyok!

Nagyon szerelmes vagyok!

Tebeléd, tebeléd!

Szerelmes vagyok én!

Nagyon szép vagy te!

Gyönyörű vagy te!

Nagyon szép a szemed!

Nagyon szép a hajad!"


Kb. így tolja mi? Mert, akkor csak dugni akar sajnos :(

Sok ember szereti a szűk szűz puncit, azért minden hazugságra képesek, hogy hozzáférjenek, ezt tartsd , azért eszbe és legyél körültekintő!

2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kételkedsz benne (mivel kiírtad) inkább várj még vele..

Vagy még jobb, beszéld meg vele

Ennyi idő alatt azért sok mindent megtudhattál róla, mik a szándékai

2020. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Aki 1,5 hónapos ismeretség utén szerelmet vall és a szexre céloz, az az jelenti, hogy "szeret"-ne "szexelni" veled.

Bizonyára jól esik a bókja, de légy észnél.

Ffi/79.

2020. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Akkor belém ezek szerint már nagyon sokan voltak szerelmesek, mert mindig megkaptam, hogy "nem vagyok szerelmes beléd"...:D
2020. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!