Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha csak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak most jöttem rá szeretem?

Figyelt kérdés

A munkahelyem megszűnt a vírus miatt. Korábban együtt dolgoztunk, néha beszélgettünk néha csak a távolból figyeltem. Olyan szoros kapcsolat viszont nem volt köztünk írkáljunk egymásnak stb.


Előtte is tetszett de talán most jöttem rá szeretem. 10 évvel idősebb.


Mit tegyek? Lehet esélyem nala?

20 N


2020. márc. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért lehetne esélyed, tíz év nem olyan sok főleg ebben a korosztályban.
2020. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerelem a koronavírus idején.
2020. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a korona vírus. Inkább az hogy megszűnt a munkánk és nem láthatom már mindig amikor én akarom. Már nem a kollégám. Neten sose beszélünk szinte.
2020. márc. 29. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, annyira nem álltatok közel, hogy írjatok is, de szereted. Mesélj még a szerelemről.
2020. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Írj neki, hogy beszélgetnél vele. Ha jól reagál rá, akkor happy. Ha nem akkor meg ugyanott vagy mintha nem is írtál vlna. Ergo azzal ha írsz itt már csak nyerni tudsz, rosszabb helyzetbe kerülni nem! Ne légy gyáva! Férfiként mondom, nyugodtan írj a srácnak, nem fog furán nézni, meg rosszat gondolni.
2020. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Írjál rá akkor. Legalább így adsz a dolognak egy esélyt és nem azon fogsz gondolkodni hogy mi lett volna,ha...
2020. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Én is biztatlak, hogy írj neki. Akár csak egy kérdést,hogy telnek a napjai mostanában. Ha tetszel neki, örömmel veszi. Aztán ha onnantól magától is ír, az már elég pozitív jel.
2020. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!