Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lennék én azert rbanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék én azert rbanc mert gazdag pasival jöttem össze? Nem a pénzéért kell, szeretem őt.

Figyelt kérdés

Szüleim is ezt gondolják ez fáj a legjobban.

Rokonok ismerősök mindenki erről pletykál.

Munkahelyemen is erről pletykálnak és hogy beképzelt vagyok és mindenkit lenezek amióta vele vagyok ez nem is igaz.

Arra gondoltam irigykednek, szerintetek?

23 N


2019. aug. 5. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Sz@rd le,senkinek nem tartozol magyarázattal. Irigyek. :)
2019. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Jaja, csak irigyek. Rájuk se vess!
2019. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a szerelmed?
2019. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő 28 éves :)
2019. aug. 5. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy az, de én is fizetnék neked.
2019. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátom családjának már az is borzalmas fényűzésnek számít, hogy Szlovákiába mentünk 3 napra. Miközben ők ugyanabból az összegből bálokra járnak, meg elverik cigire-bulikra. Hagyjad már, ha akarnak úgyis belekötnek mindenbe.
2019. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
mit jelent a gazdag mennyit keres havonta?
2019. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tojd le mások mit gondolnak. Szüleiddel próbáld beszélgetni erről, elvégre nem egy 50 éves pasassal jöttél össze (na akkor gyanús lenne) hanem egy korodbelivel.

Másokkal meg ne foglalkozz, mert ezzel fogod tönkretenni a kapcsolatod és magad is hogy izgulsz:)nem éri meg.

2019. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

#3 vagyok. Akkor lehet valóban irigykednek vagy csak simán rosszindúlatúak, hiszen egy még korban is hozzád illő jómódú sráccal találtatok egymásra.

Ne foglalkozz velük.

2019. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam párszor, aztán kit érdekel? Nem fogom hagyni, hogy irigységből bárki is megkeserítse a napjaimat. Röhög a markába egy ideig, te meg ott leszel boldogtalanul. Ugyan már, ennyit senki sem ér... Most van egy csodálatos férjem, aki a tenyerén hordoz, és mellé nem szegény. Ez csak egy plusz, a törődése mindig többet ért. Más meg gondoljon, amit akar. Már eljutottam oda, hogy jót mulatok rajta ha ilyennel találkozom. Irigylésre méltóak lehetünk. :)
2019. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!