Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen egy tökéletes arc?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan minden tökéletes rajta. Szerintetek is így néz ki egy tökéletes nö?


2020. márc. 31. 19:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne lehetne a kérdezőnek ez az arc a tökéletes? Mindenkinek más az. Szubjektív. Van úgymond tökéletes arcú haverom, amilyet itt is linkeltek férfiban hogy teljesen aranyos, szimmetrikus arca van, nekem az ellentetje, az ízlése nőknél is ellentetje. Mondanom sem kell hogy neki is inkább a kérdező által linkelt csaj jönne be mint a 11-es, annyit mondana rá hogy aranyos de nem az esete. Aztán van egy olyan ismerős csaj aki úgy nézz ki mint a 11-es, ő imádja a görbe orrú férfiakat... Nem véletlen szerintem. Ellentétek vonzzák egymást 1. 2 a környezet, szociális közeg, főleg női rokonok is számítanak. Sokan anyjukhoz, nagyanyjukhoz hasonló arcú, alkatú csajt keresnek, lányoknál apai minta, az a tökéletes számukra. Ez szubjektív.
2020. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
68%
Én most komolyan megijedtem. :D
2020. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mondjuk szerintem a valaszolok 99%-a meghalna oromeben ha akar csak rajuk nezne ez a no, nem meg hogy lerondaznak😅 de megertem mindenki valaszat, nem pontoztam le senkit
2020. márc. 31. 23:18
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem tökéletes, mert túl mű, túl aránytalan. Túl sok kollagén, műszempilla, orrplasztika, festék, stb. Ami ezen a nők szép, az semmi sem a sajátja.

Ezért szormorú, hogy neked (és még sokalnak) egy természetes, módosítás nélküli szép arc az a jellegtelen szomszéd lány, és a tökéletes az a plasztik cica, akin többször végigment a sebész, mire sikerült létrehoznia egy olyan arcot, ami a természetben sose fordulhat elő.


Most nem keresek smink előtt-után fotókat, mert lusta vagyok. De ha a tökéletes csajodról látnál egy képet, hogy nézett ki a mütétek előtt, smink nélkül, biztos, hogy érne egy kis meglepetés.

2020. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%
Pedig egyébként lehet hogy smink meg műtétek nélkül se volt csúnya. Csak nem ez a Barbi baba arca volt hanem emberi. Talán nem lett volna úgy tökéletes de sokkal természetesebb. És inkább egy természetes szép mint egy mű gyönyörű.
2020. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
67%

Imádom, amikor egy szép arcú lányom van egy kis smink, akkor az már 25 kg vakolat, és tuti ronda smink nélkül...

Nincs sok smink ezen a hölgyen, csak egyszerűen nagy szemei vannak, nagy a szája, stb, ezért neki máshogy áll. De az utcán a lányok nagy részén ettől több festék van.

2020. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Egyetertek, utolso. Nem mindenki mu meg agyonsminkelt, aki szep. A szomszedlanyok meg akkor is szomszedlanyok maradnak, ha 10 kg vakolat van rajtuk. A legtobb no sminkkel se nezne ki igy, mint akit linkeltem. Eg es fold.
2020. ápr. 1. 20:25
 28/38 anonim ***** válasza:
Nincs rajta sok smink? Alapozó, rúzs, szemceruza, szempilla spirál, szemöldök ceruza, és ha jól látom a szemhéjján is van valami. Ah tényleg nincs sok....
2020. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Deee ember: ezeket mind hasznalja a legtobb no! En is, a szomszedlany is, a bolti elado is, a fonokod is stb Lehet nem minden nap, de hasznaljuk. es megsem nezunk ki ugy, mint o. A smink csak kiemel egy ket dolgot, de csodakra nem kepes. Aki smink nelkul, az sminkkes is az marad. Ez tevhit a ferfiak fejeben, hogy a smink az valami csodas atalakito dolog.
2020. ápr. 1. 21:04
 30/38 A kérdező kommentje:

*aki csunya smink nelkul, az sminkkel is az marad.

Elirtam

2020. ápr. 1. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!