Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen egy tökéletes arc?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan minden tökéletes rajta. Szerintetek is így néz ki egy tökéletes nö?


2020. márc. 31. 19:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Mondjuk szerintem a valaszolok 99%-a meghalna oromeben ha akar csak rajuk nezne ez a no,"

Az lehet hogy meghalnék ha rám nézne, de inkább ijedtemben:))

2020. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy használ ennyi sminket minden nap mindenki. Hol élsz te? Mert az én környezetemben elvetve látni csak olyan lányt aki úgy néz ki mint a fal a sok vakolattol. De azt általában ki is nézik mert ezzel csak kirohogteti magát.
2020. ápr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
Objektívan tényleg minden tökéletes az arcán, szép szemek, szép haj, arcforma, száj stb. Mégse áll össze az egész, sőt kifejezetten ellenszenves. A rengeteg smink miatt iszonyatosan mű (és nem, közel nem használ ennyi sminket a legtöbb nő) és üres, bárgyú, élettelen, kifejezéstelen a tekintete és a kisugárzása. Számomra és elég sok férfi számára a kellemes, humoros, okos kisugárzású "szomszédlány" a tökéletes, a maga kis hibáival együtt.
2020. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

De igenis használ ennyi sminket a legtöbb nő, csak rajtuk nem veszitek észre.

Persze vannak, akik teljesen sminktelenül járnak, de ez ami lányon van, ez egy alap smink.

2020. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Egyetertek, utolso. En ismerek “szomszedlanyt” aki ugyanennyit sminkel, csak attol o meg ugyanugy szomszedlany marad. Ertitek? Aki szep, arrol egybol azt gondoljak, hogy csak a “vakolat” teszi, holott mindenki ezeket a termekeket hasznalja, csak a szomszedlanybol nyilvan nem csinal topmodellt a smink se, a szepbol meg még szebb lesz. Bar gondolom sokan csak azert szoljak le, mert a szepseg ijeszto is lehet egy atlagos ferfinak.
2020. ápr. 2. 13:29
 36/38 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nagyon nevetséges mennyire nem veszik ezt észre.
2020. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan más árnyalatú az arca mint a bőre úgy le van vakolva + kihúzott szemöldök, műszempilla, erős smink, erős rúzs. Nem tudom ti honnan jöttök de értelmiségi környezetben mozogva r..dtul nem ilyenek a nők. Jópár év kapcsolati tapasztalat után pedig igencsak jól látom ki mennyire sminkeli magát. :)


Egyébként már látszik hogy provokáció a kérdés, leírta neked többtucat ember hogy nem tökéletes, de továbbra is itt vered magad hogy de, és akinek nem tetszik az fél tőle. Ha szerelmes vagy bele akkor írjál neki instán és csókolgasd a képeit, de ne nekünk próbáld meg megmagyarázni hogy nekünk mit kéne szeretnünk, mert úgysem lesz igazad.

(Egy viszonylag jó külsejű ffi, akinek már modell barátnője is volt, és nem ijeszti meg a valódi szépség)

2020. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
47%

Még az egyetemi fiatalabb tanárnőimen is sokszor van ennyi smink.:) De még több is!

Nekem egyébként nem igazán tetszik a lány, nem szimpatikus, csak viccesnek tartom, hogy mindenki azzal jön, mennyi smink van rajta. Azon a képen van rajta kb a legtöbb, amit a kérdező linkelt. Csomó képén, videóján inkább teljesen egyszerű sminkben van.

[link]


[link]


[link]


[link]


Sőt a highlightjai között van olyan, amin egy szempillaspirál van csak rajta, illetve szerintem nincs is alapozó, teljesen látszik az arcbőre.

A szemöldöke, ha festi is, maximálisan természetes hatású.


Én nem azon vitázok, hogy szép-e vagy nem, ez szubjektív. De rá azt mondani, hogy csak a sminktől néz ki úgy, ahogy, elég vicces... Szerintem ez a lány teljesen natúran is nagyjából ugyanúgy festhet, hiszen drasztikusan nem változtat semmit magán. Nem húz tusvonalat, rengeteg posztban nincs rajta sok alapozó/korrektor. Mivel sötét hajú neki alapjáraton sötét a szemöldöke és a szempillái is.


Ha nektek ez a smink már soknak számít, akkor oké, keressetek olyan lányokat, akik nem sminkelnek. De ne mondjátok az ilyenekre azt, hogy vakolat, és enélkül biztosan rondák.

2020. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!