Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Merrefelé és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé és hogyan lehet ismerkedni 30as férfiakkal, akik nem aktív tagjaik a közösségi médiának vagy netes ismerkedésnél nem terelnek egyből a facebook felé?

Figyelt kérdés

Nőként nagyon meguntam az első öt percben facebook felé terelő férfiakat, mindegyikkel azt tapasztaltam, hogy velem egyidőben rengeteg beszélget más nőkkel, elhanyagolva engem több napig is (akkor is, ha én is kezdeményezek náluk, tehát nem csak azt várom, hogy ők írjanak), tehát vagy nem illek össze szenvedélyes, lendületes nőként ezekkel a csávókkal vagy nagyon komolytalanok.

Az érdekelne, hogy merrefelé lehet ismerkedni közösségi oldalakon nem aktív férfiakat minőségi barátság vagy érzelmes párkapcsolat szempontjából. Előre is köszönöm. 34N.



2020. márc. 31. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38F?
2020. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérlek definiáld, mi az a gyárszalag szag!
2020. ápr. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bárhol, való életben
2020. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a más nőkkel folytatott párbeszéd bármikor létrejöhet, akár munkahelyen is. Hűséges partnert kell találnod. Különben nem értem, honnan veszed, hogy azért nem írnak rád, mert más nőkkel beszélgetnek éppen. Talán csak nem vagy az esetük. Nincs ezzel baj! A "lendületes" jellemzés alatt mit kell érteni? Van aki formálható. Azért, mert egészséges vagyok még lehetek beteg, ahogy fordítva is. Az egyén az is lehet, hogy csak a körülmények áldozata. Mindenki szeretne többet és minőségi életet élni.
2020. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha ez ennyire megvisel akkor az online ismerkedés nem neked való. Ez egy zsákbamacska, ténylegesen legkorábban csak az első randi után derül ki, hogy megvan a szükséges vonzalom és összhang vagy sem. Lehet hogy nagyon jól ellevelezgettek, de ez egyáltalán nem jelent semmit a kapcsolat alakulásának szempontjából, mellesleg az hogy virtuális téren folyamatban van egy ismerkedés semmilyen elköteleződést nem von automatikusan maga után. Tehát miért ne ismerkedhetne addig mással is? Kérdem ezt, mert nekem az a tapasztalatom hogy a társkeresőn megismert emberek 90 százalékával még csak a személyes találkozóig sem lehet eljutni, mert elhal a beszélgetés vagy nagyon elhúzódik,kiderül hogy annyira nem is akar találkozni, lefújja utolsó pillanatban a találkozót, vagy el sem jön legrosszabb esetben. Esetleg a találkozón kiderül egy-két nem mellékes adalék,amit nem mert eddig elmondani, teszem azt még a férjével él, van három gyereke, miegyéb.

Ezért nem fog nagyjából senki sem, egyesével végigmenni az ismerkedési folyamaton különböző emberekkel randioldalakról. Kár ezt magadra venni, de ha ezen nem tudod túltenni magad akkor maradj a hagyományos ismerkedési formáknál.

2020. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!