Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom sokszor ideges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokszor ideges a munkatársaival is szokott kiabálni, orvosnál is volt, kérdezték mi miatt igedes, azt mondta nem tudja. Miért lehet ez? Mi miatt lehetnek ki az idegei? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Öröklött vagy szerzett betegség!!!
2020. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is idegbajos vagyok, de nem ordibálok! Bár nekem mindig azt mondták, hogy van valami a tekintetemben!

Sok oka lehet, nem kell ahoz betegnek lenni! Ha vékkép nem megy máshogy szedjen valami nyugtatót, bár szerintem érdemesebb az okát megtalálni és azt megszntetni! De ezt neki kell megoldani te max támogatni tudod, ha meg nem akarja eldöntöd hogy tudsz ezzel élni vagy nem!

2020. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!