Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti milyen esetben kérdeztek rá egy férfi párkapcsolatára?

Figyelt kérdés
Teljesen letaglózó esettel szembesültem a minap, eléggé váratlanul ért. A helyszín egy kisvárosi étterem, ahol ebédelni szoktam. Van egy pincérlány, kb. látásból ismerjük egymást, túl sokat nem szoktunk beszélgetni, néha pár mondat erejéig viccelődünk, egyszer rákérdezett, hogy hol dolgozom, de nagyjából ennyi. Szóval nem mondanám nagyon személyesnek a viszonyunkat, udvarias mondatok, néha mondok egy-két poént, és ennyi. Most is hülyéskedtem vele, aztán teljesen váratlanul rákérdezett, hogy van-e barátnőm (mert mindig egyedül lát ebédelni, ahogy mondta), volt-e, hány éves vagyok, szóval szokatlanul beszédes és érdeklődő volt. Ezek után mit gondoljak? Ez már nyilván nem bájcsevej, de ilyen esetben lehet a háttérben komolyabb érdeklődés?

2019. szept. 18. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Az én tapasztalatom szerint a barátnő mindig bátrabb, mert ugye nem jön olyan zavarba. Szóval talán inkább a másik pincér csajnak vagy valakinek jössz be, csak ő mer kérdezni.
2019. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is érdeklődés van a háttérben. A pincérlányok nem szoktak ilyeneket kérdezni, de szerintem, ha kollegina lenne az érdeklődő, akkor ő menne ki az asztalodhoz. Ha tetszik legközelebb kérdezd meg, hogy van -e barátja..
2019. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1: Kösz, lehet, de nem tudom, az a baj, hogy nem ismerem őt igazán, és nem tudom eldönteni, hogy a saját kíváncsisága hajtja, vagy más megbízásából kérdez. De ha másnak gyűjtené az infót, akkor szerintem olyanra nem kérdezne rá, hogy volt-e már barátnőm, bár a fene tudja. De nekem úgy tűnt, hogy ő maga kíváncsi, viszont tény, hogy van egy másik illető is ott, aki feltűnőbben viselkedik velem. Én már nem értem ezt az egészet... :)
2019. szept. 18. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván az ember nem hatsószándék nélkül kérdez ilyet.

A kérdés az neked tetszik a pincérlány, akarsz-e tőle valamit vagy esetleg a kolleginától (ha netán neki érdeklődne) mert ha igen akkor erre lépne kéne valamit:)

2019. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Neked is köszönöm. Általában váltásban szoktak lenni (de össze-vissza, van, amikor két napig az egyik, két napig a másik, van, amikor napokig csak az egyik, mint most is), és az a vicc az egészben, hogy a kolléganője is mintha érdeklődne, velem pl. feltűnően kedves, állandóan a keresztnevemen szólít, vele is szoktunk néha viccelődni, úgyhogy ez így eléggé furcsa helyzet. Amúgy azért sem egyszerű a dolog, mert az a lány, aki kérdezett, jóval fiatalabb nálam, mondjuk engem is fiatalabbnak gondolt a koromnál (általában mellélőnek az emberek, mert nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok), kicsit meg is lepődött.
2019. szept. 18. 21:36
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

3as, ezt mi itt nem tudjuk amúgy megmondani, mert nem ismerjük a pincércsajt. Lehet olyan vagyány,hogy gond nélkül bekérdez ilyeneket, de lehet hogy azért bátor, mert nincs tétje számára.

Legyél te is merész és kérdezd meg, miért kérdezősködött a múltkor.

Hozzáteszem, hogy nekem is volt egy ilyen karakterű törzsvendégem, minden nap jött, mindig egyedül, sose vegyült, sose beszélt se más vendégekkel, se a személyzettel, ha már minden nap oda jár.. Aztán egyszer megkérdeztem tőle, ki ő és miért jár mindig egyedül. Nem érdekelt különösebben a pasi, bár jóképű volt, de idegesített, hogy nem úgy viselkedik, mint aki bárba jár iszogatni :D Szóval legegyszerűbb rákérdezni.

2019. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Miért, hány éves vagy? :D

Amúgy, vendéglátós helyeken gyakran flörtölnek az emberrel.

2019. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: Nem tűnik vagánynak, inkább csendesnek, de ugye nem ismerem annyira, csak abból tudok következtetni, amit időnként látok egy rövid időre. Amúgy távolságtartó vagyok, de velük azért váltok pár szót, ha úgy van, de komolyabban nem szoktunk beszélgetni, igazából nem is tudnám, hogy hol kezdjem a beszélgetést, mit kérdezzek tőlük. Abban igazad lehet, hogy talán csak többet akart tudni rólam, viszont ez így meg elég fura, hogy arra kérdez rá, hogy van-e, volt-e barátnőm, én biztosan nem ezzel indítanék, ha egyszerűen csak kíváncsi lennék a másik ember viselkedésének az okaira. Szerintem azért a magánélet utáni puhatolózás már eléggé az intim szférába nyúlik bele.
2019. szept. 19. 15:47
 9/15 A kérdező kommentje:
#7: 30 fölött vagyok, de simán letagadhatnék vagy tíz évet, legalábbis sokak szerint. Jó, persze, nyilván sok helyen flörtölnek a jattért, de a párkapcsolati státuszról meg a múltról való faggatózás szerintem már nem fér bele a sima flört kategóriájába.
2019. szept. 19. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, a mostani fiatalok annyit turkálnak egymás életében, hogy náluk nem fura ez sem... :D
2019. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!