Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 9 év korkülönbség belefér, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség belefér, ha én 26 vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A lánynak bejövök, én fordítva is igaz, ő talált rám, mivel én nem igazán kerestem a szerelmet, mert eléggé csalódott voltam.
2020. ápr. 1. 05:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Öm... mire elvégzi az egyetemet, az még 4 év legalább... ha mestert is csinál, akkor 6. Te 30-32 évesen fogsz összeköltözni vele? Vagy 1-2 év után kimész hozzá és eltartod amíg egyetemre jár? Azért ebbe is gondolj bele... és egyetem után nem fog azonnal gyereket szülni, az ember nem azért tanul egyetemen (jobbik esetben) hogy 0 munkatapasztalattal gyereket szüljön, hanem egy jó munkát szeretne jó fizetéssel... Szóval csak abba gondolj bele, hogy te 31-33 évesen akarsz-e gyereket, vagy tudsz várni akár még a csaj 27 éves koráig, amikor Te már 36 leszel...
2020. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!