Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mar 3 hete nemlattam a virus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 3 hete nemlattam a virus miatt a baratomat. Es hianyzik.11 után talizzak már vele?

Figyelt kérdés
Szomoru vagyok nagyon emiatt sztem szet is mehet a kapcsolatom ha ennyi ideig nem talizunk kb 60kmre lakik tolem de egyebkent kocsival jonne ha minden igaz
2020. ápr. 2. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Felnőtt párkapcsolatok...
2020. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjen nyugodtan.
2020. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

11 óra után??


Vagy mi?

azt azért nem hiszed, hogy április 11-e után minden visszatér a normális kerékvágásba, és nem meghosszabbítják a dolgot, ugye?

2020. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogják feloldani a korlátozást. Egyre több a fertőzött. Sajnos ez egy ilyen időszak, ki kell bírni. Ha ennyi miatt tönkremegy a kapcsolatotok, akkor menjen is. Akik szeretik egymást kitartanak.
2020. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha albérletbe mennétek, akkor nem kellene ennyit utazgatni és mivel nem lehetne kijárni mehetne a szexitime.
2020. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább szigorítani fognak, nem feloldani.
2020. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Találkozz vele, amíg még nincs tiltva.
2020. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki szerint meghosszabbítják majd a tiltást, és szigorítanak (nem mondom hogy ne, szimplán itt senki se op. törzs tag) ne legyen még annyira biztos benne. Gazdasági szempontokat is figyelembe vehetnek, addig marad a reménykedés, hogy 11.-e után szabad a pálya.
2020. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, figyelembe vesznek gazdasági szempontokat. De itt direkt nyújtatni akarják, meg hát minél nagyobb a xar, a kormány annál jobban be tud majd szállni a cégekbe, mert muszáj lesz.
2020. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!