Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenyé tenni a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyé tenni a barátomat, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Van egy baratom mar 5 honapja tart a kapcsolat,de nem tudom,hogy mit érez irantam,hogy tegyem féltékenyé,es akkor lehet,hogy megtudom hogy egyáltalán erez e irantam valamivel tobbet,mint csak a szex?

2020. márc. 4. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret azt te éreznéd, ő meg kimutatná. Inkább hagyd ott de ne játszmázz vele.
2020. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg ha lenne benned annyi tartás, hogy nem hagyod magad lyuknak használni, amíg nem vagytok őszinték egymáshoz...?
2020. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
De gaz...
2020. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kockázatos, még egy stabil kapcsolatban is. Van, amikor beválik, de ellenkező hatást is kiválthat. Embere válogatja..
2020. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Ebből is látszik, hogy nem is szereted, mert ha szeretnéd, akkor tudnád, hogy szeret-e vagy sem, és akkor ilyen eszedbe se jutna.


Én nem értem az embereket miért kezdenek h*lye játszmákba ahelyett, hogy az 5 hónapja tartó kapcsolatát nézné nyitott szemmel!


Azt érzi az ember, hogy szeretik-e vagy sem! Ennyi!

2020. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha szereted, akkor is éreznéd, szerintem h*lyeség játszmázni. Előző voltam.
2020. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rettenetesen gáz. Sosem fogom megérteni, miért kell ezeket a hülye játszmákat játszani ahelyett, hogy normálisan megbeszélnék az emberek a felmerülő problémákat, illetve normálisan megfigyelné magát és a kapcsolatát. Ott valami rohadt nagy gáz van, ahol az egyik fél nem érzi, hogy a másik szereti vagy csak szexjátéknak használja. Hogy ez most azért van, mert te vagy betegesen önbizalomhiányos, vagy a párod nem mutatja ki, hogy szeret, vagy egyáltalán nem szeret, csak ti tudjátok megmondani...
2020. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mert elveszítheted. Nem mindenki reagál erre jól...
2020. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy szánalmas szardarab. Tudod a szádat beszédre is használhatnád néha, kérdező, az nyomorult játszmázással semmire se fogsz menni. De próbálkozz csak, ha van egy kis esze akkor az első ilyen kísérletednél páros lábbal fog kirúgni és aztán jöhetsz vissza picsogni, hogy miért.
2020. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Talán nem kellene ennyire savazni a kérdezőt, gyerekek! Bizony, előfordul, hogy egy pár két tagjának annyira különböző a szeretetnyelve, hogy egyszerűen nem értik, nem érzik a másik szeretetét. Gary Chapman szerint ötféle szeretetnyelv létezik, ha jól emlékszem,, az Egymásra hangolva c. könyvében ír erről. Szívből ajánlom minden fiatalnak.
2020. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!