Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön egy ilyen típusú férfi? Csak kinézet után.

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 3. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem, semmiképp!

Tetkó, fültagitós es vékony is. Kizárt.

2020. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem Győrfi Pált hozta be. Nézzem tovább?
2020. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-es.Nyugodtan.
2020. ápr. 3. 17:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Ahogy itt kinéz, úgy igen, nagyon. De számomra ez amúgy már bőven az esélytelen kategória, ilyen sosem "jutna".
2020. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is Győrfi Pált dobta be 😂

De amúgy tetszik a videóban szereplő srác, csak sajnos nekem sincs semmi esélyem ennél a kategóriánál, ameddig nem vagyok hajlandó feketére festeni a hajam, koncerteken őrjöngeni és tetőtől talpig bőrben járni.

2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon tetszik :) jokepu, jo a stilusa,jol zenel, es bejonnek az ilyen vekonyabb sracok amugy is.

25

2020. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem az esetem. Nem jönnek be a tetovált, "gengszter" típusú férfiak.
2020. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Győrfi Palit hozza be
2020. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Ezigen! Jól dobol. Heteró férfi vagyok, férfiszemmel is jóképű a gyerek, nem csodálom, ha bejön sok nőnek.
2020. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hogy jon be nektek folyton Pali ba a reklamokban??? Nekem meg egyszer sem adta ki, vagy a Rise of Kingdomsot nyomatja, vagy most valami maffia bossos jatekot, pedig a mobil game-ek aztan abszolut hidegen hagynak xD Ja, vagy az Unicefes ehezo kisgyerekes video... “One in seven children does not have enough food to live a healthy life...”


A kerdesre valaszolva, nekem annyira nem jon be ez az egesz karos tetko, meg a fultagito, ettol fuggetlenul a videoban szereplo srac nem mondom, hogy nem vonzo, de ehhez kell a kisugarzasa meg az egesz szituacio, hogy dobol. De ha csak egy szimpla kepet mutattal volna, amin all az utcan, akkor siman azt mondom, hogy nem igazan az esetem. (Nincs bajom az alternativ kulsovel, de akkor mar inkabb nezzen ki metalosabbnak, kevesebb tetkoval :) )

2020. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!