Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért voltam ennyire eltévedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért voltam ennyire eltévedve? Mitől gondoltam magam rondának?

Figyelt kérdés

Régebben semmi önbizalmam nem volt, magam láttam a legrondábbnak, évekig éltem így, na meg persze barátnő nélkül.

Most már van önbizalmam, és nem látom magam rondának sem, akárhányszor tükörbe nézek, azt gondolom magamban, hogy ezen mit láttam rondának.


Az pedig tovább növeli az önbizalmam, hogy szép lányok hihetetlenül ocsmány palikkal járnak, magam sem értem mit esznek az ilyeneken. Ráadásul ugye nem helyes pali, és még nem is főiskolát, sőt csak szakmunkást végzett. Az ilyeneken mit esznek a "nagyfej" lányok?


Egyáltalán mitől gondolhattam magam annyira rondának? Ott tartottam, hogy tőlem rondább ember nincs, szóval igen csak rondának gondoltam magam.



2012. máj. 4. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

xD Én is kértem már itt pár fazontól képet, akik rondának tartották magukat és k..vára nem voltak azok:)

Nem tudom, mi lehetett az oka...

A lényeg, hogy rájöttél, hogy no para:P

2012. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én különösen rondának gondoltam magam, még egy nem túl szép lányt is elérhetetlennek hittem.
2012. máj. 4. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez azt hiszem itt költői kérdés most. :D

De amúgy megválaszoltad már te is: mert önbizalomhiányod volt.

2012. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, de vajon miből eredhetett ez az önbizalomhiány?
2012. máj. 4. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Én épp most tartok ott, hogy semmi önbizalmam sincs és egyetlenegy barátnőm sem volt 18 éves létemre. Fogalmazzunk úgy, hogy én se tartom magam egy szépfiúnak. Érdekelne, hogyan tetted túl rajta magad. Akár privát üzenetben is leírhatnád, sokat segítenél.
2012. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

háát ez hosszú, először is volt egy környezetváltozás.

Érettségi után szakmán maradtam, de nem tetszett a szakma, az osztálytársak is bunkó köcsögök voltak, nem éreztem magam ott jól tehát ez még inkább lelombozott engem. Év végén ott hagytam, és átmentem a főiskolára.

Itt még ugyanúgy ocsmánynak éreztem magam, idióta hajat is vágattam magamnak. Hajat azért vágattam szart mert a tesóm meg -2 ember mindig kritizált hogy rövid haj kell nekem. Én láttam h nem áll nekem jól, de szerinte jó volt.


Nem tudom ért-e valamit, de igazából jártam ilyen metamorf masszázsra párszor. Állítólag erősít meg ilyenek, amúgy ne tudom.


Olyan december körül vettem észre h nem is vagyok olyan ronda. Azóta a hajam is megnőtt, és szerintem a hosszabb(nem csurka) haj jobban áll.

Meg szerintem az is segített, hogy láttam h milyen fullos csajuk van ilyen szerencsétlen nyomorék rondaságoknak. Meg láttam az utcán is vagyis egyre jobban észrevettem a ronda embereket, ez is növelte az önbizalmam.


Én 2éve egy ronda csajt gyönyörűnek láttam, magam nagyon csúnyának, én meg aláztam magam neki. Aztán mit értem vele? Hülyének nézett, és nem is találkozott velem. Azóta kapcsolatban van egy ronda pasival. Most esett le h mekkora egy idióta voltam, egy olyan csajnak alázkodtam, aztán csak belémrúgott.


Szóval magadat kell elfogadnod, magadat kell jónak látnod a tükörben, mert addig semmi nem fog menni. Lehetsz akármilyen jó képű is, ha alázkodsz meg túl kedves vagy, egy csajnak sem fogsz kelleni.


Én már tudom magamról h nem vagyok ronda, viszont még mindig tutyi-mutyi vagyok ahhoz h egy lányt felszedjek, az a gond h évekig éltem így egyedül és nagyon hozzászoktam h magamba vagyok. Viszont most úgy néz ki alakulni fog valami egy lánnyal, egy másik meg teljesen rám van cuppanva, persze utóbbit csak netről ismerem. Meg azt vettem észre ha kicsit bunkóbb vagy, illetve nem túl kedves, akkor a lányok is tudják hol a helyük, és felkelted az érdeklődésüket.


Amúgy olyan középiskolában tanultam, ahol csak fiúk voltak, ezért nem is láthattam ha fullos csajok ocsmány pasikkal járnak.


háát remélem valamennyre érthető, és segíteni tudtam. Szóval az első lépés, hogy elfogadd magad, és érezd úgy h nem is nézel ki rosszul.


Egyébként az én történetem ettől sokkal hosszabb, mert ezt megelőzően még szinte depressziós is voltam, mikor azt leküzdöttem, akkor jött ez a dolog h rondának gondoltam magam, meg csak akkor kezdtek érdekelni a lányok, mert előtte úgy voltam h jajj de szar minden, na érted. Szóval én most neked csak az utóbbi kb 2-2,5 évet mondtam el, de persze neked csak ezek segítenek, mert az ezt megelőző dolog másak. :)


Hát szia!! :)

2012. máj. 4. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

wáááá, itt van a lényeg xD


Környezet változás!!!

Nem akarok senkit bántnai, de szerintem a fiú iskola az egyik legártalmasabb dolog. Én is voltam egy darabig idióta torzlelkű majmokkal összezárva és nem volt kellemes. Fősulin meg olyan értelmes emberek vannak, hogy még tanulni is öröm.


Legyen amúgy boldog, szép életed és jó nőzést neked;)

2012. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ötödik vagyok. Köszönöm a válaszod. Én is egy olyan osztályba jártam 4 évig, ahol csak fiúk voltak. Az egész iskolában (nappali tagozaton) jó, ha volt 20 lány. Én alapjában véve visszahúzódó vagyok, nem járok bulizni, utálom az alkoholt, cigit stb. Ennek ellenére vannak nagyon jó barátaim az osztályban (bár nem sok), akikkel a legmélyebb titkaimat is nyugodtan megoszthatom, megértőek, együtt érzőek, olyannak fogadnak el, amilyen vagyok. Azonban az osztály "alsó rétegétől" rendszeresen megkaptuk a szívatást, és ezt bár nem vettük magunkra, eléggé növelte az önbizalomhiányomat. Bízom benne, hogy az egyetemen megváltoznak majd a dolgok. Nagyon hálás vagyok a részletes válaszodért. Megpróbálok ennek megfelelően változtatni magamon.
2012. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"és még nem is főiskolát, sőt csak szakmunást végzett"

ez igen..... szóval szóljuk le a szakmunkásokat, így van , csak tudod kedves kérdező az ősi mondás úgy tartja :

Ha a szegény nem szarik a gazdag nem eszik :*

2014. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!