Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő beleszeret egy új pasiba ha van neki párja?

Figyelt kérdés
Egy ilyen huszonéves nő akinek mondjuk 1-2 éve van már párja. Valahonnan megismerkedik egy új férfival és beleszeret és szakít az akkori partnerével. Ez mennyire gyakori jelenség? Igazából mi befolyásolja, hogy megtörténik e? Ha valaki éppen hullámvölgyben van? Vagy egy ép kapcsolatban is megeshet?

2020. ápr. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Lapos kapcsolatban megesik, olyanban ami jo, nem csak azt allitjak, nem nagyon. Persze elofordulhat, csak nem tul gyakori.
2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy min alapul a kapcsolat. Nálam biztosan nem működne az elcsábítás, mert addig nem megyek sehova egy kapcsolatból, amíg nincs kifejezetten problémám a másik féllel. A párommal kapcsolatban például nem tudok olyan problémát mondani, ami viszonylag hosszú ideje aggaszt. Sem olyan hiányosságot. Tehát eleve ellátja a funkcióját a kapcsolat, jól érzem magam benne, nincs gondom vele. Akkor nyilván nem fogom felborogatni a dolgokat a társammal csak azért, mert állítólag az újdonság varázsa jobb meg állítólag meg lehet ezt is unni. Nekem még nem sikerült embert megunni csak megutálni. És eleve lehetőséget sem adok arra, hogy valaki a közelembe férkőzzön. Nem azért, mert kísértés, hanem mert nem érdekel.

Fárasztó idegen emberekkel dumálni, nem is érdekel, hogy mi van velük kifejezetten, flörtölni sincs kedvem velük, mert nem esik jól, nincs kedvem mással elmenni kettesben helyekre, szóval aki a fejébe venné, hogy elcsábít, annak alaposan meggyűlne a dolga pusztán azzal is, hogy felvegye és tartsa velem a kapcsolatot. Próbálkoztak már ilyesmivel, új kollégám ebéd közben, évfolyamtársam, stb... Persze, el tudok beszélgetni mindenkivel, de hamar elfelejtem és nem szívesen töltök vele időt szabadidőmben, az meg, hogy még kémia is kialakuljon... Hát sok sikert. Van annyi empátia bennem, hogy elmenjen a kedvem magamtól is mindentől, ami a páromnak szarulesne.

2020. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Ha a nő tapasztalatlan és nincs elég önismerete, akkor megtörténhet. Sőt az sem kell, hogy elcsábítsák, és az sem feltétel, hogy rossz vagy uncsi legyen a kapcsolata.

Én is kezdtem 1x beleszerni egy kollégámba, pedig nem is közeledett felém és a párkapcsolatommal is minden rendben volt. De elkövettem pár amatőr hibát, amiért a vonzalom feléledt. És az egyértelműen az én önismereti hiányomoból fakadt.

2020. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat főleg ha a kapcsolat kezd ellaposodni vagy sablonossá.
2020. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen időszakot él a kapcsolat, illetve hogy mennyire laza erkölcsökkel rendelkezik az illető, mik a céljai.

Ha azt akarja hogy a meglévő kapcsolata működjön akkor nem flörtöl, nem kerül olyan szituációba hogy érzelmek ébredjenek más iránt.

2020. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!