Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak. Volt már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Volt már úgy hogy megláttatok egy kívánatos nőt (utcán, munkahelyen, moziban, stb) és alíg tudtátok megállni hogy ne menjetek oda összepuszilni, megölelni? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Minek, ha kiröhögnek ahogy nekimegyek az oszlopnak, miközben iszkolok lefelé!? 😃
2020. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a szorongásom és az évek óta felgyülemlett kudarcok miatti gátlásaim segítenek benne, hogy ne menjek oda. :D
2020. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már vártam az újabb zseniális kérdésedet :D
2020. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, nem szoktam idegen nőkre így ráizgulni.
2020. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és utána nekimentem egy oszlopnak és vérzett a fejem 😉 Rám hívta a csaj a mentőket, majd a rendőrséget.
2020. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2020. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak a farkamat szeretném a kezükbe adni, jobb esetben valamelyik testnyílásukban elhelyezni.
2020. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bolond...
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát, hogy nem bírtunk magunkkal és ölelgezni kezdtük? 🤣🤣🤣
2020. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2-es azt hittem a reakciótól félnél, mondjuk egy t*k*n rugas vagy a hölgy miközben t*k*n rug még egy szájmaszkot is rak a szádra. Ugyanis ismeretlenhez odamenni pláne most, és összepuszilni és megölelni egyrészt zaklatás, tehát fel is jelenthet, másrészt fertőzés veszély, amiért meg Győrfy Pál bácsi fog enyje-benyézni, pláne hogy már szépen mindenkit megkeres telefonon, hogy szeretném emlékeztetni ezen időszakban kiemelten fontos a távolságtartás, és ha szerencséd van akkor csörren a telefon mikor odamennél. :D
2020. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!