Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mik azok a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a dolgok amikből arra következtettek hogy nagy valószínűséggel tetszetek egy nőnek, akar valamit?

Figyelt kérdés
Azt most hagyjuk hogy szemtől szembe megmondja, randira hív, lesmárol és társai mert az elég evidens.
2020. ápr. 7. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincsenek látható jelei, bár a fene tudja, pont én tudnám akit mindenki rondának tart?


De valószínűleg nincs, mások (élőben, a netes nem releváns) elbeszéléseit alapul véve.

2020. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyesmiben részem, de gondolom mosolyog, piszkálja a haját, zavarban van, kitágul a pupillája, felém néz a lábfeje stb.

F

2020. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Semmilyen "jelet" nem vagyok képes felismerni.


Azt akartam mondani, hogy megmondja, de sokszor még annál se lehetek biztos:D

2020. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Rajtam mindig látszik, ha tetszik egy pasi mert zavarba jövök. Lehet másnál nem látszik, sajnos rám minden rám van írva akárhogy is küzdök ellene.
2020. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Valójában semmit sem szabad készpénznek venni...nem egyszer estem pofára amiatt, mert majdnem biztos voltam a dolgomban. Önmagában ezeket a tipik jeleket nem érdemes nézni, csakis az összképet. Ha sok ilyen jelet ad akkor TALÁN. a biztosat akkor tudod meg, ha elhívod vhova.
2020. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az 5. hozzászóló mondja, ott a pont. Én is megerősíthetem, hogy sok minden félreérthető, és jelnek vehető. Velem is nem egyszer megtörtént, hogy kezdeményeztem, mert jelnek vettem a mosolygást, a szemembe nézést, aztán meg jött az, hogy jaj, hát ő nem is úgy gondolta, meg neki van barátja stb. Gyakorlatilag semmiben sem lehetünk biztosak, még abban sem, ha valaki igent mond egy randira, mert azt is le tudja később fújni.
2020. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért írhatnátok pár konkrétumot hogy mi az ami miatt már vállaljátok a kockázatot.;)
2020. ápr. 7. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ha tetszik egy férfi, legszembetűnőbb jele, hogy nem tudok a társaságában önmagam lenni. Nem tudok oldott, laza, természetes lenni. Figyelek nehogy hüjeséget beszéljek, nehogy észre vegye, hogy tetszik, vagy pont hogy próbálok neki tetszeni,, mosollyal, nézéssel...jeleket küldeni, vagy figyelek nehogy túl sok legyek. Kukává válok, ha mondok is valamit, az zavaros, tehát egyszerűen tisztára bénázok minden téren.
2020. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, hogy manapság már nem tudhatod.


Nézhet és mosolyoghat mert viccesen festesz vagy hülyén, nézhet mert tetszel neki, nézhet mert szórakozik, vagy azért kezd el flörtölgetni mert szeretne valamit , de NEM engem hanem általam valamit.


A tiszta sor az ha szóba elegyedtek és elmondjátok, hogy igen szimpatikusak vagyotk egymásnak és szeretnétek megismerni a másikat. ---> eddig a pontig semmi sem biztos.

2020. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viccelődik velem, normális, érdeklődő, de pl.: az is, hogy érződik, hogy szeret a köztelemben lenni, vagy a lélegzetvétele szaporább, mint amúgy.
2020. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!