Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy volt osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy volt osztálytársam, ami túl sok sebből vérzik. Valaki volt már hasonló heéyzetben? Részletek lent.

Figyelt kérdés

8 évig voltunk osztálytársak, legjobb barátnők. Soha nem éreztem iránta semmit. Miután elballagtunk nem igazán beszéltünk, maximum nagyon hébe-hóba. Aztán sok év eltelte után ma összefutottunk és megálltunk beszélgetni. Teljesen elvesztem és azt hiszem beleszerettem, a gond az hogy mindketten nők vagyunk, neki barátja van, akivel élettársi kapcsolatban él. Kiegészítésként: voltam már nővel párszor, az utóbbi 1-2 évbe kezdtem el vonzódni hozzájuk is.

Mit kéne most tennem, hogy elnyomjam magamban ezt az érzést, esetleg összejönni egy hozzá hasonló lánnyal, hogy pótolni tudjam őt?

Ami igazán borzalmas ebben számomra, hogy tudom, hogy bizonyos fokig ő is vonzódik lányokhoz, de mivel túl régről ismerjük egymást, kétlem, hogy valaha is én lennék a szerencsés választottja.

Valaki volt már hasonló helyzetben, esetleg valami tanács?


2020. ápr. 8. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
volt osztálytársamba*
2020. ápr. 8. 22:36
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha a helyzetedre nem is tudok megoldást mondani, viszont egy beszélgetés után nem vagy szerelmes valakibe. Nem ismered őt, nem tudot a szokásait, a napi rutinját, a mostani gyengeségeit. Attól, hogy gyerekként ismerted, még nem ismered őt most. Idealizálsz. Ha erre azt mondod, hogy szerelem, akkor szerintem a valódi szeretetre való képsséged eléggé sérülhetett, különben nem dédelgetnél magadban egy csettintésre érzések délibábjait. Szerintem ezt kellene elöször helyretenni a fejedben.
2020. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Kétszeresen is súlyos személyiségzavarnak látom.

Egy felől, hogy nemi identitás zavarod van. Ez baj.

A másik, hogy egy látásra azt hiszed, hogy szerelmes vagy. Ez a mesék birodalma. A szexuális kielégítetlenség okozhat ilyen tévhiteket. Keress egy igazi férfit, sok van, csak rá kell találni, és hagyd meg nekik a nőket.

Meglásd, egészségesebb, szebb lesz a életed, visszatér az egészsges önbizalmad is.

2020. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!