Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném meglepni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meglepni a páromat a félevfordulonkon úgy, hogy távol vagyunk, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriába írtam, elnézést előre is

Szóval a párommal kedden leszünk fel évesek de a vírus miatt távol kell lennünk (tavkapcsolat egyébként), és szeretném meglepni valahogy. Ami nekem eszembe jutott, hogy esetleg egy verset mondanék fel zenei alafestessel videóban Viszont ehhez megkoszonnem, ha írnátok nekem verseket, vagy valami hosszú idézetet ha írnátok ami egy szerelmi vallomás, illetve más tippeket is szívesen fogadnék, hogy hogy lephetem meg így ebben a helyzetben is? Bármit irhattok:)



2020. ápr. 9. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Eleve azon meg fog lepődni, hogy te ezt meg akarod ünnepelni.

Inkább rendelj neki kaját házhoz, pl. pizzát, és kérd meg a futárt, hogy írja rá a neved, hogy tőlem neked, vagy hasonló. De egy fél pizza stílusosabb lenne.

A meglepődés is garantált.

2020. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Áthívod a szomszéd srácot, lefekszel vele, és streameled az egészet a pasidnak.


Szerintem ez kb 100/100-as meglepetés lenne.

2020. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan a gyik népe által írt verset szavalnád neki a féléves évfordulótokon? Sírok a röhögéstől.
2020. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
azért kell megünnepelni a félévet, mert egy év már nem lesz meg?
2020. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Istenem mennyi nem normális van itt. Jó inkább törlöm mert itt úgy se kapok normális választ.

Na ezért nincs senkitek. Ilyet is csak szinglik írnak.

2020. ápr. 9. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A pizzás ötlet nem rossz, bár nem tudom csinálnak-e ilyesmit a futárok. Én is tavkapcsolatban vagyok pár éve, úgyhogy pár tipp:

- vágj össze egy montázst, vagy egy videót a közös kepekbol

- ha jól tudsz rajzolni, akkor rajzold le, vagy valami olyan dolgot rajzolj neki amit szeret

- rendelj neki egy apró ajándékot házhoz

- ha tudsz énekelni akkor csinálj egy videót amiben elenekled a kedvenc számát

- írj neki verset, amivel kifejezed mennyire szereted

2020. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"Jó inkább törlöm mert itt úgy se kapok normális választ."


Ha sikerül törölnöd szólj! :)


Fél éves évfordulóra (tini vagy vagy mi, a 2 hetes évfordulóra mit adtál elő) annyi fantáziád nincs, hogy egyedül kitalálj valamit (zenűre verselni, ez igazi kapcsolati főpróba, ha a sárc nem röhög sírva, akkor dobd ki)... És még neked áll feljebb, miss fantázia. Sanálom a párod

2020. ápr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

#5 Megtapsollak, ha sikerül!

Egyébként hogy valami hasznosat is írjak: tanulj meg magyarul, ékezetekkel írni!

Hidd el, nem csak ő fog meglepődni, ha sikerül!

2020. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a versdolog csak akkor hatja meg,ha meztelenül szavalsz,es közben simogatod magad.
2020. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te sidney... hagyd már abba a privátban irogatást.


Nem az a gond veled, hogy hogy nézel ki, hanem, hogy sötét vagy, és ezt minden körben bizonyítod. Itt rinyálsz, hogy mekkora jó csaj vagy, közben egy ócska meglepetést nem sikerül kitalálni.



Egyébként meg tini rovat, fél éves évforduló... lol

2020. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!