Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tud átkozni?

Figyelt kérdés

Lehet butan hangzik ez a kerdes de az utobbi idokben nagyon sokat tortem a fejem ezen..nem nagyon hiszek az ilyesmiben csak de nem reg egy baratom felhozta ezt a temat es elkezdtem gondolkodni ezen.

Szoval... van egy fiu aki mar 5 eve szerelmes belem de ketszer beszelgettunk eletunk soran ...nem az esetem nem is tetszik sot nagyon is idegesitett a viselkedese... sosem tudtam megerteni h tud o engem szeretni ugy hogy nem is ismer es nem is latott csak 2x eleteben...szerintem ez betegseg mert fenyegetett is olyannal h megoli magat..testvere meg az anyja is hivogattak telefonon hogy beszeljek mar vele mert ki van keszulve.. en nem erzem magam hibasnak emiatt mert nm tettem semmit nem hitegettem soha nem flortoltem vele..teljesen ertetlen szamomra hogy miert szeret....es 5 eve ez a sztori megy :.. o nem tud elni nelkulem es irogat s bla bla bla...

Ez tenyleg beteges

Es miota ez van azota nekem nem volt tobb parkapcsolatom nem volt pasi aki melletem maradt volna ...csak ilyen futo kalandok..nem vagyok csunya ...mindig is adtam magamra...rengeteg baratom van akik mindig elmondjak hogy szerintuk nem velem van a baj..csak nincs szerencsem...

Vajon elatkozhatott vagy tehetett valamit ?

Sajnos en ebbol a fiubol mindent kinezek...le sem lehet irni hogy mennyire beteges amiket ir s mennyire felfoghattlan hogy egy ember ennyire ragaszkodjon egy olyan emberhez akit nm is ismer...el sem tudjatok kepzelni mennyire irritalo es felelmetes is egyben..nem is lehet megfelelo szot talalni erre.. nektek mi a velemenyetek?



2020. ápr. 9. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
26/L
2020. ápr. 9. 20:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Szerintem valószínűbb, hogy kezded elhinni ezt, emiatt tudat alatt taszítod el a srácokat.
2020. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon maradsz nem történhet semmi baj! Maradj otthon! És ne nyújts kezet senkinek!
2020. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kezdtem elhinni ezt ...utobbi napokban gondolkodtam ezen csak...

Az utobbi evekben nem fektettem hangsulyt arra hogy van kapcsolatom vsgy nincs...

2020. ápr. 9. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"El tud átkozni?"


Nem.Nyugi,attól,hogy gyagyás még nem lesz varázsereje.Te is azt írod,hogy nem sok energiát fektettél mostanában a partnerkeresésbe,ennyi az egész.

2020. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Átok, szellemek stb, nem léteznek, én nem hiszek a létezésükben. Csak a sivár, szomorú valóság van. Ha te hiszel az ilyesmiben, akkor menj el egy jósnőhöz vagy valami hasonlóhoz, hogy levegye a rontást, ha ez adna megnyugvást neked. Hogy miért nincs párkapcsolatod? Vagy tulajdonképpen nem is akarsz, vagy túl búskomor vagy, esetleg túl görcsösen próbálkozol, ami lerí a viselkedésedből? Ezt a srácot meg JELENTSD FEL MOST! Szedj össze minden használható bizonyítékot ellene. Az összes üzenetet, sms-t és a hívásokat mutasd be a rendőrségen és ne hagyd magad. Vigyél magaddal valakit, ha tudsz, akiben bízol és nem lesz olyan nehéz egyedül elmenni a rendőrségre, CSAK MENJ!! Annak a srácnak profi segítség kell.
2020. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek a babonákban viszont abban igen, h az agyunk meghülyülhet, bemagyarázhatunk magunknak olyan dolgokat amik nem léteznek. Onnantól azokra a jelekre figyelünk csak amik alátámasztják az aktuális hiedelmet.

Nem értem a srác családja viselkedését sem, miért tőled várnak bármit is, ha máshogy nem nagyon durván megmondhatod neki legközelebb, hogy feljelented zaklatásért. Van aki nem ért a szét szóból csak ez működik. Azt írtad sok barátod van, egy fiú barátod nem tudna besegíteni hogy beszél vele?

2020. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Volt már fogatlan cigányasszony megrágja az állkapcsod és a szádba hány vagy már beszélő kecskék is vannak? Ha nem, ne érezd magad pokolba taszítva.
2020. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!