Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan képesek egyes emberek...

Hogyan képesek egyes emberek átkozni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, amikor tényleg teljesül. Szerintem ahhoz nagyon mély gyűlöletet kell érezni, hogy sikerüljön.

2019. júl. 30. 18:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem érdemes ilyen emberekre figyelmet fordìtani. :)
2019. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy mély gyűlöletet éreznek. Megértem.
2019. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy tudatlanok és nem képesek megérteni, hogy az rájuk is visszaszáll és ott, ahol az majd a legjobban fog fájni....


Mindent visszakapsz, amit adsz.

2019. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ******?! ***** válasza:
Miért kéne képesség az átkozódáshoz? Gyűlölködni azok szoktak, akik figyelemre vágynak vagy szeretetre. Szerintem sokkal bosszantóbb, ha nem is vesszük tudomást a létezésünkről. Erőszak esetén pszichológiai terrort vagy fizikailag nyomatékosítjuk az akaratunkat. De sose mutass gyengeséget az ellenséged előtt! Az ezoterikus átokszórás egy forintot sem ér, csak bolondot csinálsz magadból! << - - ez az én mottóm.
2019. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ******?! ***** válasza:
62%
Mielőtt még azzal vádolnának az analógok, hogy nem válaszoltam normálisan tisztán és érthetően: ezek mind szeretetre éhes emberek, akik nem kapnak figyelmet. Nincs olyan opció, hogy "kivétel". Annyiban különböznek a netes trolloktól, hogy ők komolyan is gondolják. Figyelmet nem érdemelnek, még a levegőt is meg kéne adózni nekik. Semennyire sem különbek azoktól, akik bántják őket. Ők mind hulladékok. Akik képesek gyűlöletben élni mind egytől egyig sőpredéd.
2019. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan, hogy történik.

Szerintem egy bagyon mély lelki bántás hatására mond valaki átkot. Három konkrét esetet tudok amikor az átok úgymond fogott.

Kettő a saját átkozódásom eredménye.

Megbántam? Amikor láttam a következményét, igen, megbántam

2021. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!