Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lennétek úgy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek úgy kapcsolatban, hogy a párotokat csak kedvelitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon odafigyel rám, megbecsül, szeret. Pont olyan fiú, akire mindig is vágytam. Én is megbecsülöm és szeretem, de sokszor úgy érzem, hogy ez nem is szerelem. Annyira bűntudatom van, mert azt érzem, hogy szemétség a részemről, hogy ,,hagyom,, hogy szeressen. Nem akarom elveszíteni, tudom, hogy az összhang mindig nagyon jó lenne köztünk, de nem tudok teljesen szerelmes lenni. Nem tudom, hogy mit csináljak. Ha őszintén elmondanám mit érzek, szerintem össze törne a szíve, mert mindig elmondja, hogy neki én vagyok az igazi. Szeretem tényleg nagyon, de mégsem szerelem ez úgyérzem, inkább egy elmélyültebb baráti szeretet. Rendes fiú, nem akarom megbántani egyáltalán,de félek pont evel csinálok neki is és nekem is több rosszat.

21/L



2020. ápr. 11. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A párom iránt is ezt éreztem ugyan, azért randiztunk relatíve sokáig. De csak akkor mondtam neki, hogy szeretem és akkor éreztettem, hogy mi egy pár vagyunk, mikor már megvoltak a megfelelő érzelmek
2020. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, megértem az érzéseidet.


Az igazság az, hogy nem vagy már ( ha egyáltalán bármikor is voltál) szerelmes belé.


Én ugyanebben a helyzetben voltam egy lánnyal, csak mi 6 évig húztuk. Ő volt az aki nem volt szerelmes belém. Próbálkoztunk mindennel, végül szakítottunk.


Bár előbb tettük volna meg.


Hidd el, ha szakítasz vele, bár fájni fog neki, de legalább neki is megadatik az a lehetőség, hogy olyat találjon aki szerelmes belé.

2020. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szerelem múlandó.


Ha úgy érzed, hogy vele még így is együtt tudnál lenni hosszú távon, akkor maradj együtt vele.

Ha úgy érzed, hogy nem kérsz ebből többet, akkor szakíts vele.

2020. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól kijövünk és szexuálisan is vonzódok hozzá akkor igen.
2020. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel minden változhat, így igen.
2020. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!