Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajuk van a 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a 30 körüli nőknek, hogy direktbe kérdezgetik randin, hogy akarok-e gyereket tőlük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 18:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Mert már abban a korban vannak hogy kellene nekik
2016. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Engem csak az háborít fel, hogy már első randin rátérnek a témára, és teljes lelki nyugalommal közvetlenül felteszik a kérdést, célozgatás helyett.
2016. márc. 20. 18:15
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
NEKED! mi bajod van ha ezt kérdezik??????
2016. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát a pont tőlük kérdést nem értem, de 30 körül szerintem teljesen reális arra rákérdezni egyáltalán szeretnél-e gyereket, mert ha rögtön rávágod, hogy nem, ők pedig szeretnének felesleges további köröket futni.
2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

30 felett egy nőben nincs tartás, sem önbecsülés?


Azért háborodok fel, mert első alkalommal többnyire személyesen alig ismerjük egymást,

és gondolom más pasiknál is elsütötték már ugyanezt,

és az elődeim ezeket a nőket átverték egy ingyenszexxel, (a gyengébbek kedvéért ez annak az árulkodó jele, hogy sok pasi kihasználta már őket,) és most én lennék a következő balek áldozat, aki irgalams szamaritánus módon nyeljen le minden félrelépést a tartós kapcsolatba történő becsalogatással.

2016. márc. 20. 18:20
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Én 30 évesként nem kezdenék veled, azt is megmondom miért.

Nyílván a beszélgetés során feltetszem neked ezt a kérdést is, mert érdekel a véleményed, a hozzááláásod. Amennyben olyan választ kapok tőled, akkor nincs értelme a további ismerkedésnek sem.

2016. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
12%
kapuzárási pánik! és jól látod ezek már kitombolták magukat aztán keresnek 1 balekot aki csinál nekik gyereket eltartja őket a hátad mögött meg félre dug! undorodom a mai ""nőktől""
2016. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%

Sokan vannak, akik a saját terveikHEZ keresnek olyan társat, akinek ugyanaz a tervük.

Én sem értem, szerintem is a szerelem beteljesedése szüli a gyermekvágyat, de mások ezt máshogyan érzik, nekik van gyermekvágyuk, és EHHEZ keresnek olyan férfit, akinek szintén van már.

2016. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak is meg szoktàk kérdezni ezt,30 körüli felnőtt embereknél ez elég fontos szempont.
2016. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Én jócskán 30 felett vagyok és mindig olyan férfiakkal hozott össze a sors, akik gyereket akartak. :(
2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!