Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már olyan hogy Facebookon megtetszett nektek egy ismerősötök ismerőse?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor írtatok neki vagy a közös ismerősötöknek evvel kapcsolatban?Sikerült már így összejönnötök valakivel?Velem most az helyzet, hogy tetszik valaki de félek, hogy valami kukkolónak tartana.Tudom, hogy a Facebook nem társkereső meg azt sem lehet biztosra tudni, hogy egyedülálló e az a személy csak kíváncsi vagyok ti, hogy vagytok ezzel.

2020. ápr. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok jól kinéző embert láttam már Facen közös ismerőssel, igen. De ez nekem önmagában édeskevés ahhoz, hogy másokat miatta zargassak vagy egyáltalán érdeklődjek iránta. Ennyi erővel a fél világot zaklathatnám, hogy jól néz ki. Ezt meglehetősen szánalmasnak tartanám, úgyhogy azzal ismerkedek, aki elérhető és tudok valamit róla belsőre is. Például ha egy összejövetelen ott volt vagy ha beszéltünk valahol kommentben vagy ilyesmi. A semmiből ráírni valakire, mert jól néz ki szerintem szánalmas. Én sem örülnék neki.
2020. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm így jött össze a férjével. Egy ismerőse ismerőse volt. Bejelölte, a srác pedig ráírt :)
2020. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan. Aki még nem akar a facen pasizni, legyen annyi esze, hogy kiteszi, hogy kapcsolatban van.
2020. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!