Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már veletek olyan, hogy egy fiú ismerősötök megtetszett nektek?

Figyelt kérdés
De mondjuk az illető nem tudta.. kezdeményeztetek nála? Ha igen, akkor hogyan és mi lett a végkimenetele?

2014. jún. 29. 18:45
 1/10 anonim válasza:
Most is az van :/ de nem tudja, és nem is fogja megtudni :D
2014. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik barátnőm bátyja. De meggyőztem magam, hogy házinyúlra nem lövünk.
2014. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A házinyúl az nem olyan férfi/nő, aki már foglalt?
2014. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szerelmes lettem belé.

Elmondtam neki. Tönkrement a barátságunk.

2014. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is így jártam. Mondjuk 10 hónapja ismerem a srácot, és színt vallottam neki. Csak sajnos olyan is-is választ kaptam tőle. Így szerintem az időre kell(ene) bíznom a dolgot..
2014. jún. 29. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lépj, ha nem akarod, hogy örökre elhiidegüljetek. Ha ő nem kezdeményez, akkor hívd el te randizni, ha bénázik.
2014. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez már vagy másfél hónappal ezelőtt volt, hogy elmondtam neki, de semmi. Csoda, hogy addig fel nem tűnt neki, mert én hívtam el mindig ide-oda stb, hogy kettesben legyünk meg ilyenek.
2014. jún. 29. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is tetszett egy srác. lehet én is neki az elején. mikor felvetettem neki, hogy lenne e kedve ide-meg oda menni, ő nagyon ügyesen kikerülte a nemleges választ, de egyből levágtam hogy nem akar semmit sem. szerintem hagyd, és lehet egyszer hiányozni fog neki a társaságod. :)
2014. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Keresi a társaságom, mindig kezdeményezi a talikat, van hogy kettesben, ha olyan helyre megyünk, akkor a haverjai is jönnek (sajnos). Szóval, ha nem keresem, is ír, hív stb. Csak egy helyben vagyunk, nem lép szintet, már ha akarna valamit.
2014. jún. 29. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Megmondtam neki. Ő meg arról a csajról áradozott akibe bele van zúgva, meg elkezdte részletezni, hogy kit hogy b. sz. tt meg és vert át. Éljen :D
2014. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!