Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Ha meglátom ezt a férfit, akkor összerándul a gyomrom.


Zagyválok, félrebeszélek és olyan mintha ezren lenne a vérnyomásom, mert kalapál a szívem. Olyan érzés ha háttal vagyok mintha figyelne és mindent elrontok, kiesnek a dolgok a kezemből pedig alapjáraton nem vagyok egy ügyetlen tipus.


Helyt tudok állni a munkámban, ilyenkor mégis bénázok.


Szeretem az illatát,és kedvesnek tartom a hangját.

Sokszor csak figyelem az arcát lopva mert tudni akarom a szeme színét, a zöld és a kék közt van valahol.. nem tudom miért érdekel ennyire.


Ha véletlen hozzám ér akkor egésznap csak az érintésére gondolok. Most pedig a homeoffice üzemmódban, csak hiányozni kezdett.

Eddig azt hittem az összes eddigi páromba szerelmes voltam de már nem vagyok ebben sem biztos.


Lehet ezt szerelemnek nevezni vagy csak ennyire ne lenne szimpatikus?


24 L


2020. ápr. 20. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Tavasz van,valami van a levegőben❤❤❤
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem, erre mondják, hogy "kémia".
2020. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!