Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők: harmincas férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: harmincas férfiként ezzel flúgos vagyok? Szerintetek mennyire vonzó valaki ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

A szabadidőmben olvasni szeretek, kirándulni, természetet járni, biciklizni és jógázok is. Szeretek utazgatni, új helyeket felfedezni. Szoktam valamennyit edzeni, ha nem is vagyok tökéletes, nem hanyagolom el magamat. Nem cigizek, keveset iszok. Untat a foci, utálom a diszkókat, bulikat, fesztiválokat: a tülekedést, a fülsüketítő hangos zenét. Táncolni sajnos nem nagyon tudok: próbáltam tanulni, de nem nagyon ment. Viszonylag kevés barátom van, sajnos többen külföldre mentek, elsodródtunk az életben egymástól. Az ismerőseim szerint barátságos vagyok, bár kissé visszahúzódó. Autóm nincs, mert feleslegesnek tartom, akkor inkább taxi, vagy bérlés, ha évente egy-két alkalommal kellene.


Van egy munkám, amit szeretek és normálisan még tudok élni belőle. Volt már barátnőm és igen, voltam már nővel, nem az a probléma, hogy kisfiú maradtam.


Valahogy úgy érzem, kilógok a sorból mindenhol és emiatt a párkeresés is sokkal nehezebb, de felmerült, hogy valahogy flúgosnak néznek az emberek, mert nem érdekelnek a szokásos dolgok, pl. hogy kinek milyen autója van, vagy drága nyaraláson volt. Én boldog vagyok egy belföldi nyaralással a Balatonnál, vagy hazalátogatni a szüleimhez, vidékre, hiszen szép helyen laknak.



Nektek mindez hogy jön le? Valami gond lehet velem, ami miatt kevésbé vagyok vonzó egy átlagos nőnek? Vagy nem?



2020. ápr. 22. 23:51
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Egy 30-as hópehely-szindromás, aki nem nőtte ezt ki.

ISMÉT :D

2020. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Mi sem autokrol meg draga nyaralasokrol szoktunk beszelgetni a baratainkkal, ilyen formaban ez senkit nem erdekel, csak az adott embert. Az elmenyeinket persze megosztjuk egymassal.

Nekem nem flugosnak tunsz, szimplan olyan embernek, aki meg van elegedve azzal a kozepes szinttel, amin eleldegel es ennyi, nem akarsz tobbet, jobbat, mert minek. Nekem ez unalmas es lagymatag lenne.

2020. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Valakinek bejön valakinek nem. Hasonlo vagyok én is nehany kivétellel csak nőként.


30+/N

2020. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez kb mind ráillik a férjemre, bár autönk az van. Mondjuk neki ennyi idősen már 3 gyereke volt.

Inkább azzal lógsz ki, hogy nincs párod.

2020. ápr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ez abszolút az esetem (bár már nem vagyok érintett a társkeresésben, hasonló ember mellett találtam meg a helyem). . Te csinálod jól szerintem.


A kocsik, drága nyaralások és hasonló kurakatdolgok villantása körül összehordja a szemetet a szél az ilyen emberek körül. Inkább add magad és ne tolj ilyen "luxi", látványos, de amúgy nem nagy eresztés dolgokat a kirakatba és ennek hatására inkább legyen kevesebb érdeklődő, mint olyanok, akikkel inkább csak veszítenél, mint nyernél.


Én maximálisan felnézek azokra a férfiakra, akik nem az ócska ringyók tetszését akarják elnyerni, hanem magukhoz illő társat keresnek a maguk emberi módján.

2020. ápr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj hogy nem tudsz tancolni, nincs ritmusérzeked, ez sajnos sok mindent megmagyaráz. A jó hír, hogy lehet fejleszteni, iratkozz be valami tanc tanfolyamra vagy kezdj el dobolni vagy valami más hangszeren játszani. Nem vicc.
2020. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Én a flùgossāgot másképp definiálnám.

Ez vagy te. Csak keresni kell olyan nőt, aki erre vágyik, és kész.

2020. ápr. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Tökéletesen egyetértek az elsővel.

Kérdező, teljes mértékben átlagos vagy, az átlagosnál is átlagosabb, de valamiért nagyon azt gondolod magadról, hogy különleges vagy.

2020. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen vagyok, csak már ekkor volt családom és azóta lett autónk is. Semmi extrát nem írtál, nincs ilyen téren gond.
2020. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos az introvertált, visszahúzódó férfiak nem kellenek a nőknek, ez alól csak az kivétel, aki hiper-szuper szívdöglesztően néz ki. Az is mind nagy hátrány a nőknél, hogy olvasol, nem cigizel, keveset iszol és nem vagy bulizós. A legnagyobb kizáró ok pedig az, hogy nincs autód.
2020. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!