Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a tanárom, ő viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a tanárom, ő viszont lekezelő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtt felvettem egy fiatal tanárhoz egy órát, aki már két éve tetszik, de mivel tanár nem csináltam semmit.

A lényeg, hogy mindig feltűnően nézett a suliban, meg úgy amúgy is, ha kint álltam és cigiztem a suli előtt, mindig tetőtől talpig végigmért(nem beszélem be, azért ezt látja az ember, és ő tényleg tetőtől talpig mért végig többször). Többször mosolyogtunk egymásra. Volt olyan, hogy sulis rendezvény volt, és bementem a teremben, és éppen ő beszélt a mikrofonba. Abba hagyta egy pillanatra, rám nézett, összemosolyogtunk és folytatta. Aztán az előttem ülők összesúgtak, hogy ez mi volt. :D

Aztán felvettem az óráját. Azt tudni kell rólam, hogy mindig teljes sminkben, magassarkúban és általában egyberuhákban járok mindenhova.

Nos, teljes meglepetésemre az óráin valami iszonyat lekezelő volt velem. Én rendesen készültem MINDIG az óráira(ezalatt azt kell érteni, hogy megírtam a házikat, elolvastam mindent), jelentkeztem, de akármit mondtam abba mindig bele kötött, hogy ez nem jó, nem ért egyet, és mindig a legjobb barátnőm véleménye volt a jó. Ez odáig fajult, hogy feladott egy kötelező olvasmányt, és megkérdezte, hogy ki olvasta el. Én jelentkeztem (mint ahogy még páran), és az egész csoport előtt kikerekedett szemmel kérdezte tőlem, hogy tényleg elolvastad? Mondom igen, erre ő: wow, nagyon jó! A többiek is néztek, hogy ez mi volt. Aztán most jöttek az online órák.

A csoport egy része nem vesz részt, alig vagyunk rajta. Megint ott tartunk, hogy akármit mondok, alig reagál vagy az nem jó, ha emailt írok neki(csak a tananyaggal kapcsolatban) akkor vagy nem ír vissza vagy alig, a barátnőmnek meg ilyen regényeket ír válaszul, hogy jobbulást és következő órán várunk!

Nem értem. Én ezért a pasiért 2 éve oda vagyok, most tanít, és nem értem, miért ilyen ellenséges velem. Nem is nyomulok, semmi rosszat nem csinálok órán. Sőt, készülök. Év végén akartam elhívni valamit inni (csak most itt a korona), de ezek után nem tudom, hogy megérné-e. Érdekelne, hogy külső szemlélő mit lát. Még a legjobb barátnőm sem tudja, mennyire tetszik nekem ez a tanár. A korkülönbség alacsony,mert én később kezdtem pár évvel az egyetemet.

Nagyon szenvedek, mert én azt hittem, tök jókat fogunk órán beszélgetni, és a tárgya amúgy érdekel és JÓ VAGYOK benne, meg tényleg készülök. Legjobb barátnőm semmit nem készül, nem olvas, nem jegyzetel, nem ír beadandót, és őt nagyon kedveli.


2020. ápr. 23. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél egy álomképbe. Ilyen valójában. Ideje felébredni.
2020. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kaocsolata/felesége van?
2020. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nem lehet, hogy direkt csinalja ezt a bunkozast, meg kotekedest, mert ő is észrevette, hogy másnak is kezd feltűnni, hogy kölcsönös a tetszés?
2020. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Szóval alá feküdnél a jó jegyért?
2020. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, aranyosak vagytok.

Nos, nem tudok róla semmi konkrétat, csak amit órákon mesél magáról.

Beszélni akarok vele majd, de nyilván míg tanít, nem írhatok neki emailt, hogy bocsánat tanár úr de miért lekezelő velem?

Nem tudom, mi lehet az oka, viszont nagyon rosszul esik, és egyre nehezebb végig ülnöm az óráit, mert nagyon oda vagyok érte, és sem mint nő, sem mint diák nem kapok megerősítést, pedig én nem az a nyálcsorgató lány vagyok, aki csak úgy beült az órájára, hanem mint írtam, tényleg tanulok meg heti több órát foglalkozom a tárgyával.

2020. ápr. 23. 17:54
 6/16 A kérdező kommentje:
4. A jó jegyért nem kell alá feküdnöm, mert hála az égnek van tudás a fejemben ami elegendő a jó jegyhez, de nyilván akad aki a testével próbál jó jegyet szerezni, én nekem szerencsére nem kell ehhez folyamodnom. :)
2020. ápr. 23. 17:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Hányan vagytok a csoportban? Másokkal hogy viselkedik?
2020. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

8-an vagyunk a csoportban, de ebből sokszor nem jelentkeznek órán a többiek, így van, hogy csak 3-an, 4-en.

A többiekkel közömbös. Alapjában véve humoros, meg mondja a vicceket, de úgy nem emel ki senkit. Egy srác van még, akit úgymond láthatóan kedvel, mert az a srác nagyon jó a tárgyából, és vele nagyon sokat beszélget órán.

2020. ápr. 23. 18:07
 9/16 A kérdező kommentje:
De a többiek többnyire nem jelentkeznek, csendben ülnek, nem készülnek, stb.
2020. ápr. 23. 18:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, mit tanultok? Az nem lehet, hogy "fiús" tárgy, és titeket, lányojat egy kicsit butuskának tart?
2020. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!