Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet azzal kezdeni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, hogy sok lány lekezelőnek, lenézőnek, fellengzősnek gondol, miközben nem vagyok az? (Vagy legalábbis szándékosan biztos nem)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most velem van a baj, vagy pont olyanokat fogtam ki, de már többször megkaptam ismerkedés során, hogy "lekezelő vagyok" "flegma fejet vágok" "többnek gondolom magam másoknál" "ilyen pökhendi alakot még nem látott" stb. stb.

Fogalmam sincs,h ezt miért gondolják többen is. Mert én az ég világon senkit nem nézek le. Mégis ha szimplán mondjuk beszélek valami természettudományos vagy filozófiai témáról,már megkapom,h okoskodó vagyok. Ha arról beszélek, hogy szeretek utazgatni és elmondom,h télen síelni járok az Alpokba,nyáron meg tengerpartra,akkor már fellengzős vagyok. Ha megkérdezik,hol lakom és elmondom hogy Budán,akkor már fellengzős vagyok. Ha elmondom,h a családban mindenkinek diplomája van,az megint fellengzés. Tehát igazándiból az lenne a legjobb, ha semmit nem beszélnék magamról, mert bármit mondok, ebben az országban az már nagyképűségnek számít. Ezért nem is nagyon szoktam már magamról beszélni,de ugye ismerkedésnél pont ez a lényeg,h alap infókat el kell mondanom,hazudni pedig nem fogok.



2019. szept. 22. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Ez most itt a reklám helye volt? Durva nagyképű ilyen bujtatott módon nőzni...

😅😊

2019. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Pff, barátom...


Sok sikert!

2019. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki mit gondol, mivel olyan vagy amilyen, nem olyan amit más gondol.
2019. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként tapasztalom ugyanezt a jelenséget. Ez magyar betegség hogy irigy szinte mindenki. Az meg sem fordul a fejükbe, hogy mindezek neked természetes dolgok, másnak meg álom.

Javaslom, hogy finoman adagold hogy hova is jársz nyaralni, telelni, és csak annak kösd az orrára aki megérdemli. Másik eset, hogy ismerkedj hasonlókkal akiket nem vág fejbe hogy hol laksz, hol nyaralsz stb.

Inkább érdeklődj a csajról hogy mit szeret csinálni, beszéltesd őt.

2019. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Komolyra fordítva a szót, magamból kiindulva, pl. Ismerkedesnel persze nagyjából elmondja az ember a vegzettseget, de csak mint egy átlagos dolgot, nem fuzom hozza az extrakat, persze nyaralni is voltam parhelyen, de ez szoba sem kerul, több ingatlanom is van kiadva, de ez meg főleg nem téma (az elején). Családomnak több doktor van, stb., de ez meg aztán sztem meg életemben nem került elo isminel.

Szóval...ja, van benned nagykepuseg rendesen. Bárhogy szepited, ez az, es mint láthatod (hiszen nekem is van mire buszkenek lennem) nem az irigység mondatba ezt velem.

2019. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is az a baj, hogy minek gondolnak, hanem egyszerűen rossz embereket fogsz ki ismerkedésnél, akik nem hozzád valóak?


Személyszerint ismerkedésnél/randizásnál én is kerülöm az olyan személyeket, akik “kisebbségi komplexust” váltanak ki belőlem, tehát úgy tekintek rájuk, mintha ők “magasabb színvonalon” állnának, habár nem vagyok negatív véleménnyel róluk és nem vált ki irigységet bennem, inkább önértékelési zavart. Nem kötném az orrára senkinek, hogy fellengzős emiatt, kivéve, ha tényleg olyan stílusban tálalja a mondanivalóját.

2019. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki frusztrált a saját helyzete miatt, esetleg megbánta, hogy anno nem tanult tovább vagy nem fogadott el egy olyan lehetőséget, ami miatt most jobban élne, az sokszor a hozzád hasonlókon vezeti le a feszültséget. Hiába nem volt semmi rosszindulat vagy lenézés abban, amit mondtál, ő beleprojektálja a szavaidba a saját frusztrációját, mert felháborodni a (képzelt) "lenézés" miatt könnyebb az egónak, mint beismerni, hogy "igen, én is többre vágyom, de elbactam az életem, mikor ott állt előttem a lehetőség és nem éltem vele". Én pl kisvárosban lakom, nagyobb egyetemi városban tanulok és kizárólag emiatt az információ miatt otthon sokan már a bemutatkozásnál elkönyvelik, hogy "na, ez is egy elszállt, nagyvárosi egyetemista pitsa", közben csak annyit mondtam, hogy "kati vagyok, x szakon tanulok y városban".
2019. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem itt a stílusoddal lehet a gond... én pl. 28 éves nő létemre csak egy db érettségit, és egy folyamatban lévő (természetesen főállás mellett), levelező tagozatos főiskolát tudok felmutatni... de ez azért van, mert anno anyám lelépett az épp aktuális leszbi szeretőjével, és otthagyott a húgommal egy albiban, akit nyilván el kellett tartanom - középiskolás voltam. A lényeg, h én pl. hátránnyal indultam az életben (ahogy sokan mások is!), de dolgozom rajta, megteszem, amit tudok, stb... és akkor ha jön egy ilyen “mindentasheggemalátoltakésúgyadomelőminthaazénérdememlenne”-ember, azzal én a büdös életben nem fogom megtalálni a közös hangot... ellenben van ám olyan is (tapasztalat), akinek szintén mindent a “shegge alá toltak”, eltartották 25 éves koráig, amíg tanult, aztán kapott egy házat a szüleitől ajcsiba, stb..., de (és ez a lényeg!) nem adta elő magát, h ő mekkora király, és mindent, amije van csak és kizárólag magától, önerőből ért el..., hanem tisztában volt vele, h mekkora mázlija volt, és mennyi mindent köszönhet a szüleinek, és nem nézett le engem azért, mert nekem nincsenek pénzes szüleim, sőt, még dícsért/támogatott is, h tanulni sosem késő, ne érezzem cikinek, stb... - na, vele pl. megtaláltam a közös hangot, nagyon jó kapcsolatunk volt, a mai napig szeretettel gondolok rá.
2019. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mi okból kezel téged SOK lány így, talán ezesetben lehet alapja?

Nekem eddig csak egy ilyen élményem volt, amikor valaki megkérdezte, hogy mit csinálok, leírtam s erre fel megkaptam, hogy fellengzős a válaszom.. de azzal a személlyel az egész beszélgetés fura volt, nemigen igazodtam ki a gondolkodásán s furcsálltam a reakcióit, meg is szakadt a kapcs vele, mással nemigen fordult elő ilyen.

2019. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A stílusom lehet, hogy hagy némi kivetnivalót maga után, de aki jobban ismer az tudja, h nem nézek le senkit, és tisztában vagyok vele, h mekkora mázlim volt, illetve próbálok minél inkább függetlenedni a szüleimtől. Akik csak felszínesen ismernek,azok szoktak lenézőnek gondolni.
2019. szept. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!