Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Túlgondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Túlgondolom esetleg?

Figyelt kérdés

Visszautasított, bár attól függetlenül folyton minden mozdulatom lesi és ott lófrál körülöttem. A face-en ha én megváltoztatom a profilképem akkor ő is ezt teszi. Ha megoszt valaki egy természetfotót amit nagyon szeretek és likeolom valamint hozzászólok mert tényleg nem tudom szó nélkül hagyni annyira tetszenek az ilyen képek, akkor rá egy órára ő is feltölt egy ilyet. Amikor korábban reagáltam egy koncert eseményre akkor ő is ezt csinálta. Kicsit az a gyanúm hogy figyelemfelkeltő akar ez lenni nem?

Miért foglalkozik velem ennyire ha közömbös vagyok számára?


2020. ápr. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, miért lett kitörölve a válaszom?

Ennyire hihetetlen, hogy ilyen gyerekes dolgot, csak az agyilag éretlen tinik csinálnak?

Ezt utánzásnak nevezik!


Azért csinálja, mert gyerek, azt hiszi, hogy ezzel felkeltheti az éredeklődésedet.


De ez mondom mégegszer, Tini kapcsolatokba tartozik!

2020. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném pedig hogy olyat írtál amit ki kellett volna törölni. Egyébként én is pont az előbb arra gondoltam hogy csicska ez a lány azért csinálja. Előadta nekem magát közben meg csak ennyi ő. Messziről nagy valaki ha meg oda kerül a sor akkor meg nxuszika :) jót írtál 1#
2020. ápr. 25. 17:54
 3/7 anonim válasza:
45%
Szerintem ezeknek csak te adsz jelentőséget. Ha nem tetszene neked, akkor ezek fel sem tűnnének vele kapcsolatban. Illetve ha elutasított téged, minek akarna a kedvedre tenni, felkelteni az érdeklődésedet? Bebeszéled.
2020. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem beszéli be magának. Én is ezt tapasztalom férfi részéről...
2020. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröld le ismerős közül, és probléma megoldva.
2020. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Privát üzenetre...

Profil képet vagy borító képet változatok, akkor ő is nemsokára, ráadásul úgy hogy pl természetben vagy gyerekkel vagyok a képen akkor ő is olyat rak ki... Vagy természeti képet osztok meg, akkor ő is utána ugyan ezt teszi. Vagy hasonló esetek történnek. Olyan idézeteket rak fel, amik az én idézeteimre passzolnak válaszképpen.


Szerintem nézegeti hogy miket osztok meg, meg alapban a profilomat és reagál rá . Szerintem is fel akarja magára vonni a figyelmemet, gondolom hogy ráírjak vagy valami. Jobb ötletem nincs. Gyanús nekem, nagyon gyanús.

Csak azt nem értem miért teszi ezt, miért nem ír rám, vagy miért rázott akkor le?...

Érthetetlen

2020. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont abban a cipőben jársz mint én. Csak akkor azt nem értem hogy miért nem élt a lehetőséggel amikor felkínáltam neki?
2020. ápr. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!