Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GggTt kérdése:

Szerintetek ezek lehetnek jelek, vagy csak férfiként túlgondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány az életemben most, akivel úgy érzem lehet valami közöttünk.

Küldözget jeleket, de nem tudom hogy valósak e, főleg hogy jelenleg is van barátja, egy igen rossz, de hosszú kapcsolatban.

Gyakortlatilag csak pár hete ismerem, barátom által, volt hogy együtt voltam vele fél napokat, sokat beszélgettünk, kiderült elég sok közös van bennünk.

Jelekre gondolva a következőeket tapasztaltam, volt hogy egy gasztró túra után megkérdezte hogy mit főzzön nekem, találjam ki, akkor volt hogy programom volt ahova nem tudott jönni, de nem is volt róla szó hogy eljönne, de mikor látta a képeket megjegyezte hogy bizony ő is eljött volna.

Utalt rá hogy szívesen segít nekem a lakásom felújításában, kedveli az ilyen dolgokat.

Eddig bárhova hívtam igazából eljött velem, vagy velünk.Egy spanyol útra is invitáltam, de a munkája miatt kellett nemet mondania.

A jelenlétemben láthatóan boldog, és közvetlen.

Tudom lehet hülyeség az egész és csak jófej, de azért érdekes, főleg hogy kapcsolatban van.



2019. febr. 14. 20:45
 1/2 Karena26 ***** válasza:
Sztem a rossz, érzelmileg sivár kapcsolata mellett nálad keres érzelmi feltöltődést. Nagy az esély, hogy friendzone-ban vagy, de érdemes lenne a tettek mezejére lépned, hogy kiderüljön, ki akar-e veled lépni a jelenlegi kapcsolatából, vagy téged használ arra, hogy benne tudjon maradni.
2019. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Szerintem se hezitalj, ennyinek boven elegnek kell lennie, hogy ramozdulj. Ha leallit, akkor nem lesz belole tobb, ha nem, akkor szabad a palya.


42F

2019. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!