Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlgondolom az egészet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom az egészet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, legyen Vivien.

Vivien tényleg atomjófej, sokat lógunk, hív ha épp ráér, hogy csekkolja én is ráérek-e, elég sokat tudok neki köszönni, többek között ő szerezte nekem a jelenlegi állásom, ha tud szerezni jegyet koncertre, színházba, kiállításra, stb-re engem hív el elsőnek, egyik barátnőjének a szülinapi "meglepetésére" is elhívott, amit eredetileg csak ő meg a barátnője csinált volna meg, meg ilyenek. Ezek mellett csomószor eljárunk iszogatni, rohadt sokat beszélgetünk, de nem lógunk azért egymás nyakán 0/24-ben.


Namármost, a napokban kezdem azt érezni, hogy szerelmes vagyok belé, és ezt nem igazán merem előtte felszínre hozni, mert nem akarom, hogy tönkretegye a barátságunkak. Nagyon tartok attól. Ő szerintem pedig csak barátként tekint rám, ténylegesen.


Viszont sok sörözés közben, ha ott van a barátnője is, elhinti ezeket a mondatokat, hogy jelenleg nincs pasim, meg neki ez tetszik egy srácban, meg az, satöbbi.


Tl;dr, nagyon jó barátomba (csaj) szerelmes lettem. Mit csináljak?



2019. ápr. 2. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Először magadban tisztázd, hogy ez most szerelem, rajongás vagy csak nagyon erős - akár testvéri szintű - baráti szeretet.


Ha ténylegesen szerelem, akkor viszont közöld vele, bármilyen nehéz is. Ellenkező esetben egyrészt hazudsz neki azzal, hogy titkolod és reménykedsz, onnantól tudat alatt a viselkedéseddel is imponálni próbálsz, és az úgy nem jó. De ha nem is történik semmi, akkor is évekig vágyódnál utána, a remény felemésztene. Ha pedig ő összejön valakivel akkor nagyon megviselne téged. Főleg, ha később kiderül, hogy lett volna esélyed.


Én jártam "körülbelül hasonlóan" és nem volt egy kellemes érzés, nem kívánom neked. Ha megmondod, értelmesek vagytok, tisztázzátok. A legrosszabb eset, hogy visszautasít, picit rosszul érzed magad, de magadban is letudod és éltek tovább barátokként.


De ne halogasd nagyon, mert fel fog emészteni, és akkor is oda a barátság, szóval csak bátorság!

2019. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%

Csak a szokásos. Megjátssza előtted, hogy te vagy a valaki az életében, aztán majd évekig szopatni fog az érzelmi halandzsáival, miközben sorra végigdugatja magát a kerületben a legutolsó büdös csövessel is.

A kérdésedre a válaszom: igen, túlgondolod.

2019. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nőként írom,azért ha ilyeneket csinálnék valakivel,ott elég erős szimpátia lenne részemről.Ami tetszik neki egy srácban,az benned megvan,ez utalgatás ? Én erre pontot tennék.Elmondanám mit érzek,döntse el benne van-e.Ha hallgatsz,csak neked lesz rossz.Ha elmondod,akkor legalább megtudod.Úgyse tudnál már ezek után csak barátként tekinteni.Ha nemet mond,akkor azonnal kifarolni az életéből,és talán lehet ez döbbenti rá mennyire fontos vagy.
2019. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell, mert tényleg évekig csákutca lehet az ilyen és tönkreteszed a fiatalságod egy ilyen rajongással. Addig nem veszel észre más nőket stb...
2019. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Annyit tisztázzunk, hogy én 25 vagyok, ő 24. Mindketten dolgozunk, tehát ez is oka annak, hogy nem lógunk egymás nyakán 0/24-ben. Van az a bizonyos barátnője, akit megismertem így a hónapok folyamán, ha esetleg őt megkérdezném kicsit puhatolózva, hogy mit gondol rólam, az esetleg lehet egy jó terv?
2019. ápr. 3. 10:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az lenne a jó terv, ha elmondanád neki kettesben őszintén, hogy többet akarsz.
2019. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek, emiatt ezután nem fog úgy tekinteni rám, mint most.
2019. ápr. 4. 00:25
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Azt kell mondjam, hogy szerintem is jobban jársz ha elmondod. Mert ha nem teszed egy elég mély fájdalmi érzes lesz benned.

Persze legyél inteligens biztos meg fog lepódni. Nem feltétlenül fog elmúlni a kapcsolat.

Lehet, hogy több lesz, lehet nem, de ha mindketten tudjatok rendesen tisztázni a helyzetet legfeljebb marad a barátság.

De ha nem mondod el egy életen át bántani fog a dolog.

Sok sikert.

2019. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, s normálisan meg tudtuk beszélni. Kiderült, hogy ő is érez valamit irántam, de nem "gyenge" érzelmeket hanem "gyengéd" érzelmeket (jelentsen ez bármit is) de úgy érzem, lehet ebből valami még. :D
2019. ápr. 19. 00:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2019. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!