Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Annyira szomorú.

Figyelt kérdés

Az elmúlt x időben beszélgettem jópár emberrel, úgymond sorstárssal.Fiatalok mint én, 30-as éveket kezdik, vegyesen, fiúk és lányok. Hozzám hasonlóan mind annyira kiábrándult és megkeseredett a szerelem témában a sok csalódás miatt hogy már el sem tudják képzelni hogy társuk legyen. Még egy véletlen érintést is elutasítanak, illetve keményen eltiporják magukban minden vágyukat. Teljesen bezárkóztak. Azt hittem csak én élek így de megdöbbentő hogy rengetegen vannak így ezzel. Szerintem nem feltétlenül kapunk mi férfiak annyi elutasítást mert nem vagyunk épp 10/10-ek hanem mert egyszerűen az illető lány már elengedte ezt az egész ismerkedés témát és nem érdekli. Sokan a pénzre meg a csúcs külsőre hivatkoznak holott sok esetben nem biztos hogy tényleg ezen múlik a siker. Azt hiszem hogy elveszett generáció vagyunk többek között ebből a szempontból is.

Mi a véleményetek? Hogy látjátok ezt? Bennetek hol tart ez a téma? Feladtátok már vagy próbálkoztok?


2020. máj. 1. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van. Ebben a világban nagyon nehéz ismerkedni, még nehezebb párkapcsolatot kialakítani, de a legnehezebb azt megtartani (nemcsak hónapokra).


25L

2020. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Eléggé belebetegedtem ebbe már sajnos. Mindig ugyanaz a vége. Időt pazarolok, csodálok valakit akiről kiderül a végén hogy színezte magát és előbb tud elfelejteni mint értékelni úgy ahogy én teszem. És sajnos nem spontán leszólítások ezek hanem heteken és hónapokon keresztül kialakuló valamik amikor már nyomot hagy benned a másik és ekkor jön a hatalmas pofon... Én ebből kaptam jópárat, abban a fázisban amikor a másikat tényleg nagyon de nagyon szerettem...
2020. máj. 1. 23:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy túlagyalod, ne görcsölj ennyire rá. Járj el több helyre, de nem kell így kapaszkodni abba a tévhitbe, hogy az ember csak egy társsal lehet boldog. Egyedül is tud az ember boldog lenni, csak békében kell lennie önmagával. Megtalálni azt a munkát, azokat a hobbikat, ami a személyiségéhez leginkább passzol és ezt élvezi is. Aztán idővel lehet, hogy majd jön olyan, aki mellett megállapodhatsz, de ha nem, akkor sem dől össze a világ. Sokan képtelenek az egyedüllétre, mindig kell melléjük valaki, egyedül lélegezni sem bírnak, ők gyenge emberek. Persze párkapcsolatban lenni nagyszerű dolog (mármint egy egészségesben természetesen), de tudni kell függetlennek lenni. Ez nagy kincs! :)
2020. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem de az nagyon rossz érzés amikor vágysz arra hogy szeressenek, és te is szeretnél valakit szeretni akkor sajnos az egy szenvedés és ez az egy dolog azt hiszem amit semmi sem tud pótolni. Mármint a szeretetet. Sajnos ez egy különleges egyedülálló dolog. Ezt egy jó munka vagy egy élvezetes hobbi sem képes orvosolni.
2020. máj. 2. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!