Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mutassam ki baratnomnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki baratnomnek hogy tenyleg nagyon szeretem? Hiaba mondom neki mindig azt mondja hogy nem szeretem es szomoru.

Figyelt kérdés

Ma reggel is sírt hogy en nem szeretem ot. Tenyleg nagyon szeretem mondom is neki hogy szeretem kb mindennap kap csokit mert tudom hogy imádja virágot is nagyon sokszor veszek neki. Mi baja van en nem ertem

2éve vagyunk egyutt


2019. máj. 19. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A csoki meg a virág tök jó dolgok, de kell egy nőnek az is, hogy tényleg annak érezze magát melletted. Nem mindegy, mennyit bókolsz neki, hányszor bújtok össze, húzod magadhoz, simogatod, egyebek.
2019. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nőjj magasra, azt nagyonnszeretik, hálás lesz.
2019. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen fickók nőjét a legkönnyebb megdugni, mint amilyen te vagy, csak szólók.


Önkéntelenül is mosolyra húzódik a szám, ha egy nő nekem panaszkodik arról, hogy a pasija mennyire elhanyagolja... mert én bármikor készen állok a "vigasztalásra".


Vicces egy figura vagy.

2019. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A mindennapi csokitól el fog hízni és máris nem fog neked tetszeni. Tettekkel mutasd ki az iránta érzett szeretetedet (szerelmedet). Néha-néha dicsérd meg a frizuráját ruháját, cipőjét adj neki röpke puszikat, simítsd meg a haját, kezét stb.

Ha ez sem elég neki, akkor távozz tőle, mert idővel kielégíthetetlen igényei lesznek!

F.

2019. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
49%

Engem inkább az a tényező érdekelne, hogy egy lelkileg padlón fetrengő, önbizalomhiánytól burjánzó nőnek minek párkapcsolat. Leépíteni a másikat?

Botrányos, hogy egyik-másik muskátli képes úgy belevágni egy friss párkapcsolatba, hogy totál rottyon van.

2019. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Esetleg ahelyett hogy veszel neki dolgokat, amivel nyilvánvalóan nem teszed boldoggá, ülj le mellé, és kérdezd meg hogy miből gondoja hogy nem szereted, és hogyan tudnád boldoggá tenni.

Olvass utána a szeretetnyelveknek. Neked láthatóan az ajándékozás a szeretetnyelved, viszont ha az övé a minőségi idő, vagy az érintés, akkor sokkal többre mész azzal, ha úgy mutatod ki a szeretetedet ahogy ő is érti.

2019. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezt nem is értem. Most vagy a barátnőd értetlen és hisztis vagy tényleg te nem csinálsz valamit jól.

Megkérdezted hogy miből gondolja hogy nem szereted? Egyébként teljesen felesleges minden nap csokit venni neki, nem abból fogja érezni hogy szereted.

Őt magát dícsérd, simogasd, öleld meg csak úgy stb.

Sokszor inkább a tetteknek van nagyobb hatásuk.

2019. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most vagy komoly mentális baja van vagy önértékelési hibája...

Vagy csak tényleg nem adod meg neki a romantikus identitást amire vágyik simogasd puszild bokolj neki öleld meg buj hozza és keféld meg jól! Az utolso nem vicc!

2019. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!