Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondoltátok azt, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltátok azt, hogy ti sosem lesztek szerelmesek és mégis azok lettetek?

Figyelt kérdés

Itt olyanokra gondolok, akik igazi kemény emberek, akik nem hittek a szerelemben, és mégis megtörtént velük. Miben változtatok meg ezáltal? Miben változott az életének?

Köszi a válaszokat. Sajnos azt érzem én sose lehetek szerelmes, nem engedhetem el magam...



2020. máj. 5. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért érzed így?
2020. máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem bizok az emberekben és úgy érzem hogy engem nem szeret senki
2020. máj. 5. 01:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem olyan mint a baráság, csak ferfi es no kozott. Hogy van egy társad és kivanod a szexet is. 22 evig ezt gondoltam 2 kapcsolattal. AztÁn találkoztam a jelenlegi párommal és nem emlékszem milyen volt nélküle. Ahányszor meglátom olyan mintha tüzijáték lenne, felmegy a pulzusom a fülembe es minden MINDEN tetszik benne amit látok. Olyan mintha reszeg lennek a masik embertől. Tenyleg eszreveszed ha szerelmes vagy. Szinte elojatek nelkul felizgat es csak magamban akarom tudni olyan közel ahogy lehet. Gyereket se akartam korabban most meh alig varom h lassam ot apakent, a gyerekunker:))) borzaszto szerencsesnek erzem magam. Kb ilyen
2020. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "igazi kemény ember" ?
2020. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen " igazi kemény ember" vagyok, nem gondoltam, h szerelmes leszek, sőt tudatosan nem is akartam az lenni. De egy hölgy annyira kitartóan kedves volt, h egyszerűen ezt már nem lehetett figyelmen kívül hagyni.
2020. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben a sok kudarc után nagyon nem hittem benne, hogy nekem lehet komoly, szerelmes kapcsolatom, így eldöntöttem, hogy csak alkalmiakat fogok keresni. Lett néhány, utána viszont ketten is jelentkeztek, hogy komolyat szeretnének. Azt a srácot választottam, aki sokkal közelebb lakott, mint a másik. Pár hét után össze is költöztünk, én szinte mindent képes voltam feladni érte, talán túl sokat is. A vége egy hatalmas csalódás lett, és most kénytelen voltam áttérni a tudatos társkeresésre, ahol nagyon is kell hinni benne, mert pont az a lényege, hogy tudd, hogy kit és mit keresel, hogy lehetőleg nehogy ugyanígy járj.
2020. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, én hányszor hittem ezt! És milyen sokáig! Na nem azért, mert kemény embernek tartom magam, inkabb onbizalomhiany volt az oka, egyreszt ugy ereztem hogy nem vagyok szeretheto es nincs akinek megtetszhetnek, de amikor tetszettem is valakinek, volt, hogy reszemrol nem jottek az erzelmek. Igy aztan az onbizalmamat helyre teve is ugy gondoltam, en keptelen vagyok szerelembe esni masok irant. Még akkor is, ha az illeto egyebkent kivul-belul megfelelt minden elkepzelesemnek. Ez nagyon letort, ugy ereztem, a keszulekemben van a hiba, nem tudok szerelmes lenni.


Aztán csak jott a szerelem, mikor nem vártam. Talán ez volt a kulcs, csak ugy betoppant. 3 szor voltam szerelmes, az elsot inkabb ugy mondanam, a szerelembe voltam szerelmes - tetszett, hoyg valaki korberajong, dicser, elhalmoz a figyelmevel, kedves hozzam, plusz meg tetszett is - de kesobb rájottem, mennyire nem illunk ossze, nem egyezik a jovokepunk, stb.


A 3. szerelmem a férjem - o is akkor jott, amikor egyaltan nem számitottam ra, sot, eleinte nem is gondoltam, hogy ebbol komoly kapcsolat lehet, de lett. Csak ugy alakult, spontan, minden ment az egyre jobb, mélyebb felé. A legcsodálatosabb férj, akit csak kaphattam az égiektol :)

2020. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz szerelem alatt? Csak a kölcsönöset vagy a plátóit is? Én kemény ember voltam de utóbbival mégkeményebb mitöbb állhatatos lettem. Az ilyen higgyünk a szerelemben meg így a szerelem úgy a szerelem azok szava járása akik 3 havonta beújítják életük szerelmét amúgy
2020. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!