Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagy szerelmi csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy szerelmi csalódás után kalandokba menekülni megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem segít, már 2-szer próbáltam. Ideig-óráig viszont eltereli a gondolataimat. Van egy kis szex is, amit nem igazán élvezek velük, de így meg megőrülök a hiányától. Mármint Ő is hiányzik, meg a szex is.

Nem bírom senkivel hosszútávon, mert Őt keresem mindenkiben. Ha nem szeretnek, az a bajom, mert arra vágyok, hogy szeressenek. Ha szeretnek, az a bajom, mert én nem tudok mást szeretni.

Mi a fenét csináljak, kössem fel magam? Vagy folytassam a pasizást, ha vége lesz ennek a vírusmizériának, hátha egyszer valaki kiveri a fejemből? Most úgy érzem, ezt kell tennem. Pedig tudom, hogy nem nekem való, mert idegennel nem jó, kötődni viszont képtelen vagyok.



2020. máj. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem megoldás. Te magad is leírtad, hogy nem neked való, nem is érzed magad jobban tőle.

Tudom, hogy nehéz, de túl fogod élni. Legyél kicsit egyedül, és csak magaddal törődj. Foglalkozz olyan dolgokkal amiket szeretsz. Adj időt magadnak. Nem kell rögtön túl lenned az exeden. Ne kapkodj, ne siettesd a gyógyulási folyamatot, mert később visszaüthet.

2020. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy nem segít, akkor miért írtad ki a kérdést? Gondolkodj már, ember....
2020. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megoldás, Te is írod. Viszont számomra olyan mintha a Te életed csak arról szólhatna,hogy pasi/szex. Van más is, pl. gondolom vannak barátnőid, beszélgethettek, bulizhattok. Nem tudom,hogy miért kell Neked azonnal másik és másik pasi,hogy ne legyél egyedül.

Mindenkinek vannak üresjáratos időszakai, ami még jó is arra,hogy fel tudja dolgozni a szakítást.

2020. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Nem erről van szó. Már 2 éve nem tudok rajta túllépni.
2020. máj. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!